هدر موبایل
1390/08/01 10:42:19
سرویس دیگر رسانه‌ها_
صمد فدایی:

تصمیمات خوبی برای محرومیت‌زدایی از کرمانشاه اتخاذ شد

نماینده مردم سنقر و کلیایی در مجلس گفت:سفر مقام معظم رهبری به استان باعث ایجاد وحدت بین همه مردم استان با هر مذهب و قومیتی و هم‌چنین بین مسئولین استان شد.
تصمیمات خوبی برای محرومیت‌زدایی از کرمانشاه اتخاذ شد نماینده مردم سنقر و کلیایی در مجلس گفت:سفر مقام معظم رهبری به استان باعث ایجاد وحدت بین همه مردم استان با هر مذهب و قومیتی و هم‌چنین بین مسئولین استان شد. https://cdn.icana.ir/d/019/479.jpg تصمیمات,خوبی,برای,محرومیت‌زدایی,از,کرمانشاه,اتخاذ,شد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛صمد فدایی،با بیان این‌که سفررهبر معظم انقلاب به استان برکات و دستاوردهای بسیاری داشت،اظهار داشت:این سفر شور و نشاط خاصی بین همه مردم استان ایجاد کرد.

وی به برکات مادی سفرمقام معظم رهبری به استان و حضور هیات دولت جهت اخذ تصمیماتی به منظور توسعه استان نیز اشاره کرد و به ایسنا گفت:تصمیمات خوبی در بخش‌های مختلف برای توسعه و محرومیت‌زدایی از استان اتخاذ شد.

فدایی با اشاره به توصیه جدی مقام معظم رهبری در خصوص اشتغالزایی در استان،عنوان کرد:در دیدار اعضا هیات دولت با معظم له،ایشان عنوان کردند که با حرکت های عادی نمی‌توان اشتغال بالایی در استان ایجاد کرد و بر اهتمام جدی برای ایجاد اشتغال در استان تاکید داشتند و معاون اول رییس جمهور نیز اعلام کردند که درآینده نزدیک درجلسه شورای عالی اشتغال به موضوع اشتغال استان پرداخته می‌شود.

وی با ابرازامیدواری جهت به ثمررسیدن این مصوبات در آینده نزدیک،گفت:رهبرمعظم انقلاب نیز تاکید داشتند که این مصوبات زودتر به نتیجه برسد و مردم آثار آنها را ببینند.

عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه با تاکید بر لزوم تلاش دولتمردان و مسئولین استان جهت اجرایی شدن سریع مصوبات این سفر،گفت:ازگلایه‌های ما نمایندگان و مردم استان اجرایی نشدن و یا روند کند اجرای برخی مصوبات سفرهای استانی رییس جمهوراست و اگراین مصوبات مانند پالایشگاه آناهیتا اجرا می‌شد؛امروزشاهد این میزان بیکاری در استان نبودیم.

وی در پایان گفت:امیدواریم با پیگیری که از سوی دفتر مقام معظم رهبری صورت می‌گیرد،مصوبات این سفر در اسرع وقت اجرایی شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet