هدر موبایل
1390/08/01 11:22:19
سرویس صحن
مجلس تصویب کرد:

جلوگیری از اخطار، تذکر و نطق پس از شروع رای گیری برای دستور جلسه علنی

با موافقت نمایندگان، رئیس نشست علنی مجلس موظف شد با اعلام شروع رای گیری از انجام اخطار، تذکر، نطق یا توضیح جلوگیری کند و پس از حداقل ۱۰ ثانیه نتیجه رای گیری را اعلام نماید.
جلوگیری از اخطار، تذکر و نطق پس از شروع رای گیری برای دستور جلسه علنی با موافقت نمایندگان، رئیس نشست علنی مجلس موظف شد با اعلام شروع رای گیری از انجام اخطار، تذکر، نطق یا توضیح جلوگیری کند و پس از حداقل 10 ثانیه نتیجه رای گیری را اعلام نماید. https://cdn.icana.ir/d/019/6169.jpg جلوگیری,از,اخطار،,تذکر,و,نطق,پس,از,شروع,رای,گیری,برای,دستور,جلسه,علنی Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان در جلسه علنی امروز یکشنبه اول آبان ماه مجلس شورای اسلامی درادامه بررسی جزئیات طرح اصلاح موادی از آیین نامه داخلی مجلس، ماده 11 این طرح را با 146 رای موافق، 8 رای مخالف، 16 رای ممتنع از مجموع 205 نماینده حاضر در صحن تصویب کردند.

به موجب ماده 11 ، تبصره ای به ماده 121 قانون آیین نامه داخلی الحاق شد.

در تبصره الحاقی آمده است: قبل از شروع رأی‌گیری باید متن یا موضوع مورد بحث برای نمایندگان قرائت و یا اعلام و بلافاصله رأی گیری انجام شود. در صورتی که متن اعلام شود و نیاز به قرائت نباشد باید متن رأی گیری شده در پاورقی مشروح مذاکرات به طور کامل آورده شود.

رئیس جلسه موظف است با اعلام شروع رأی گیری، از انجام اخطار، تذکر، نطق یا توضیح جلوگیری کند و پس از حداقل ده ثانیه نتیجه رأی‌گیری را اعلام نماید.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet