شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1386/05/31 08:29:00
سرویس فراکسیون ها
با حضور شهردار تهران

مسایل و مشکلات مدیریت شهری در جلسه فراکسیون بررسی شد

فراکسیون مدیریت شهری و شوراها بعد از ظهر روز سه شنبه، جلسه مشترکی با شهردار تهران و شهرداران کلانشهر‌ها تشکیل داد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خانه ملت، محمد خوش چهره در این جلسه با بیان اینکه تشکیل فراکسیون مدیریت شهری و شوراها در مجلس یک ضرورت شناخته شده بود، گفت: شورای مرکزی فراکسیون شکل گرفته است و اعضای هیات رئیسه آن نیز بنده و آقایان دلخوش، فولادگر، مرادی و علیخانی می‌باشند.

وی در مورد هدف از تشکیل این فراکسیون اظهار داشت: مسایل و مشکلات اساسی و جدی که در سر راه مدیریت شهری قرار دارد که البته خیلی از این مشکلات در مدیریت شهری، کلانشهرها، شهرهای میانه، کوچک و بزرگ نیز قابل توسعه هستند، احصاء شود.

خوش چهره خاطرنشان کرد: غرض از این جلسه نیز این است که مجلس از مسایل و مشکلات مدیریت شهری و شوراها مطلع شود. کمیته‌هایی نیز تنظیم شده که موارد را جمع بندی کرده و مورد پیگیری قرار دهد. برخی از این موارد در قالب تعاملاتی با دوستان در دولت پیگیری می‌شود و برخی نیز می‌تواند در قالب بودجه سال 87 و یا در طرح‌ها و لوایحی که در دستور کار کمیسیون‌ها قرار دارد، برسی شود.

بنابر این گزارش در این جلسه ابتدا قالیباف شهردار تهران در خصوص مسایل و مشکلات موجود در شهرهای بزرگ و کلانشهرها سخن گفت و تاکید کرد که هدف مشترک دولت، مجلس و همه مسئولین شهرداری ارتقای زندگی مردم چه در بعد مادی و چه در بعد معنوی است.

همچنین شهرداران شهرهای تبریز، اصفهان، اهواز، شیراز، قم، مشهد نیز در ادامه جلسه به توضیح پاره‌ای از مشکلات مربوط به شهرهای خود کردند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet