هدر اصلی
1386/05/31 10:52:00
سرویس کمیسیون ها
کمیسیون برنامه و بودجه تصویب کرد:

حذف تعرفه واردات محصولات به صورت اس‌کی‌دی و سی‌کی‌دی به غیر از خودرو

کمیسیون برنامه و بودجه در جلسه روز سه شنبه با حضور مسئولین اجرایی دولت و اعضای کمیسیون، رسیدگی به دو لایحه اصلاح بندهایی از قانون بودجه را به اتمام رساند.

محمد مهدی مفتح مخبر کمیسیون برنامه و بودجه در گفتگو با خبرنگار خانه ملت گفت: براساس بند (و) تبصره 7 قانون بودجه دولت موظف بود قطعاتی که به صورت (کی‌ بی یو)، (اس کی دی) و (وی کی دی) وارد می‌شود از این قطعات تعرفه گمرکی اخذ شود که در جلسه دیروز کمیسیون به منظور حمایت از تولید و تشوق سرمایه گذاری این بند از قانون تبصره 7 قانون بودجه حذف شد.

 مخبر کمیسیون برنامه و بودجه گفت: همچنین در جلسه دیروز کمیسیون اصلاح بند (و) تبصره 4 قانون بودجه 86 مورد بررسی قرار گرفت که طبق آن دولت ملزم شده بود از محل فروش سهام کارخانجات دولتی و یا با واگذاری سهام آن بدهی خود را به سازمان‌هایی نظیر تامین اجتماعی، بازنشستگی کل کشور، آستان قدس رضوی و سایر سازمان‌ها پرداخت کند که در جلسه کمیسیون پیشنهاد دولت را که بدهی‌های خود را در رابطه با پرداخت جوایز و مشوق‌های صادراتی در اولویت قرار دهد به تصویب رساند.

همچنین با توجه به ضرورت تکمیل این بند از قانون در رابط با تامین نحوه تسویه حساب در زمان پرداخت بدهی‌های دولت عبارتی که این نحوه تسویه حساب را تعیین می‌کند هم به قانون اضافه شد.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet