خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1386/05/30 23:09:00
سرویس سیاسی

حداد عادل: بهترین راه ارتباط با جوانان ورزش و هنر است

رییس مجلس شورای اسلامی ، بهترین زبان گفت وگو و ارتباط با نسل جوان را زبان ورزش و هنر دانست و تصریح کرد که از این راه می توان جوانان را بهتر جذب کرد.

     "دکترغلامعلی حداد عادل" سه شنبه شب در مراسم آغاز فعالیت موسسه فرهنگی ، هنری و ورزشی نسل آفتاب با اعلام این که جوان حوصله فلسفه و استدلال ندارد، چون طبع جوان دنبال تحرک و پویایی است ، از کسانی که تلاش می کنند ورزش و هنر را کنار هم قرار داده و به پویایی آنها کمک کنند تقدیر کرد.

   وی جمعیت را بزرگترین سرمایه دانست و اظهار داشت : جمعیت ما هم جمعیتی جوان است که می تواند فرصت و یا تهدید باشد و این سرمایه اگر در راه درست بکار انداخته شود ، به آینده ایران می توانیم امیدوار باشیم .

    حداد عادل حمایت از ورزشکاران و هنرمندان سالخورده را کار بایسته و قابل تقدیر موسسه نسل آفتاب اعلام کرد و افزود : ما باید کاری کنیم ، کسانی که در عرصه فرهنگی و ورزشی سالخورده می شوند  فراموش نشوند.

  رییس مجلس شورای اسلامی با اعلام این که تا چند روز دیگر لایحه اصل 44 قانون اساسی در  در دستور کار مجلس قرار خواهد گرفت، گفت : دولت با تقدیم این لایحه می خواهد بنگاه های اقتصادی را به بخش خصوصی و مردم واگذار کند و علت آن این است که ملت وفاداری خودش را به انقلاب نشان داد و نگرانی وجود ندارد که بخشی از کارهای کشور به مردم سپرده شود .

   و ی فعالیت موسسه فرهنگی ، هنری و ورزشی نسل آفتاب را نمونه ای از اجرای اصل 44 قانون اساسی معرفی کرد و گفت : تیم های ورزشی کشورمان در عرصه های مختلف به پیروزی های دست یافته اند و این موسسه هم می تواند کام های مهمی در راه کسب پیروزی های بیشتر بردارد .

   در مراسم افتتاح فعالیت موسسه فرهنگی ، هنری و ورزشی نسل آفتاب جمعی از مسوولان ،  هنرمندان و ورزشکاران کشورمان حضور داشتند .

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet