شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1386/05/31 14:33:00
سرویس صحن
تذکرات کتبی نمایندگان مجلس به مسئولین اجرایی

نمایندگان تهران تسریع در معرفی شهردار و فرماندار جدید اسلام‌شهر را از وزیر کشور خواستار شدند

نمایندگان مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در قالب تذکری کتبی شبه وزیر کشور، خواستار تسریع در معرفی شهردار و فرماندار جدید اسلام‌شهر شدند.

به گزارش خانه ملت، تذکرات کتبی نمایندگان مجلس به مسئولین اجرایی کشور که در جلسه علنی روز چهارشنبه 31 مرداد توسط محمدرضا باهنر نایب رئیس مجلس قرائت شد،‌ به این شرح است:

تذکر مطورزاده، نماینده مردم خرمشهر به وزیر امور اقتصای و دارایی در خصوص الزام نظارت گمرکات خوزستان به اجرای قانون منطقه آزاد اروند و پیشگیری از کارشکنی از رونق اقتصای خرمشهر با توجه به تاکید رئیس‌جمهور و به وزیر راه و ترابری برای رسیدگی به علت عدم راه اندازی قطار خرمشهر به مشهد و بالعکس.

تذکر سبحانی نماینده مردم دامغان به وزیر راه و ترابری درمورد ضرورت ترمیم روکش آسفالت راه چشمه علی و فولاد محله.

تذکر شجاع، نماینده دشتستان به وزیر راه و ترابری درخصوص بررسی علت ضرب وشتم مسافران بوشهری در فرودگاه مهر آباد تهران.

تذکرات حسینی نماینده زنجان و طارم و سادات موسوی نماینده مبارکه به وزیر راه وترابری درخصوص صدور مجوز مرزهوایی زنجان و اختصاص قطار سریع السیر مسیر زنجان -تهران و رسیدگی به درخواست مطالبات کامیونداران و رانندگان مبارکه از پایانه حمل بار و حمل محصولات شرکت مبارکه.

تذکر سادات موسوی نماینده مبارکه به وزیر نیرو در مورد تخصیص سهمیه آب برای دریاچه بختگان فارس در سدهای سیوند، ملاصدرا، درودزن و جلوگیری از خشکیدن تالاب مذکور و انقراض گونه‌های جانوری آن.

تذکر قنبری نماینده مردم ایلام در مورد بررسی علل قطع آب آشامیدنی شهر ایلام و ضرورت اقدام مناسب برای بهبود وضعیت آبرسانی به این شهر را از وزیر نیرو.

تذکر باغبانیان نماینده نطنز و قمصر به سرپرست وزارت صنایع و معادن در خصوص شروع عملیات اجرایی نواحی و شهرکهای صنعتی قمصر ،بادرود، جوشقان و کامو با توجه به مشکل اشتغال.

تذکر فرهنگی نماینده تبریز به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص ضرورت اهتمام وزارت برای تامین آب کشاورزی مورد نیاز و تهیه طرح جامع ساماندهی آب کشاورزی به روستاهای کشور.

تذکر کاویانی، نماینده نهاوند به وزیر جهاد کشاورزی در مورد اعلام علت عدم واگذاری زمین مورد نیاز طرح گردشگری سراب گاماسیاب به مجری طرح.

تذکر نمایندگان تهران از جمله سروری، افروغ ،ابوطالب، مصباحی مقدم، طباطبایی شیرازی ،ریاض ،مظفر،کوچک زاده ،نجابت، نادران ،شیخ الاسلام ،اختری، احمدی ،غفوری فرد ،فدایی ،آشتیانی ،رهبر، فیاض‌بخش ،افتخاری ،امین زاده و جلودارزاده به وزیر کشور برای تعلل در انتصاب فرماندار و شهردار اسلامشهر.

تذکر ناصری نماینده بابل به وزیر کشور در مورد تسریع در تخصیص سهمیه بنزین آژانسها و ادوات کشاورزی پیمانکاران صنعتگران.

تذکر فلاحت‌پیشه از اسلام آباد غرب درخصوص بررسی علل افت نسبی گروه‌های علمی ایران در المپیادهای علمی دنیا و پرداخت مطالبات معوقه بازنشستگان آموزش پرورش استان کرمانشاه و پوشش کامل تلفن همراه در شهرستانهای اسلام اباد غرب ودالاهو با توجه به وعده داده شده به وزرای آموزش و پرورش و ارتباطات.

تذکر اسماعیلی و دینی نمایندگان مردم هشترود به وزیر بازرگانی درمورد تخصیص سهمیه سرانه آرد بر اساس 15 کیلو گرم روستایی در سطح کشور.

تذکرات، اعلمی، صدیقی، الیاسی و حسینی، نمایندگان مردم تبریز، اسکو و آذرشهر، بناب برزخان و خاروانا و میانه به وزیر بهداشت برای لزوم رفع عاجل مشکلات بیمارستان شهیدمدنی و جلوگیری از رفتارهای قهری و حذفی رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز با پزشکان نخبه.

تذکر تمدن، نماینده مردم شهرکرد به رییس‌جمهور خواستار رسیدگی سریع برای شناسایی عاملان درگذشت تعدادی از هموطنان در آتش سوزی خودروهای تولید شده ایران خودرو و چاره اندیشی عاجل برای جلوگیری از استمرار این ضایعه.

تذکر امینی نماینده کرمانشاه در خصوص لزوم صدور دستور رییس جمهور برای رسیدگی به سهل‌انگاری و عدم اقدام بموقع سازمان محیط زیست در جلوگیری و مهار آتش سوزی 5 هکتار از مراتع کرمانشاه.

تذکر زمانی نماینده ملایر به رییس جمهور درخصوص دستور رسیدگی به ضعف مدیرتی در سازمان محیط زیست که باعث تخریب مناطق حفاظت شده در کشور و تلف شدن پرندگان مهاجر در کشر گردیده.

تذکر یحیی زاده، نماینده تفت و میبد در خصوص لزوم دستور رییس جمهور برای برخورد قاطع با عوامل نابسامانیهای موجود در فدراسیون قایقرانی شد.

تذکر فولادگر و سعادت، نمایندگان مرم اصفهان و نجف‌‌آباد به وزیر کشور در خصوص تسریع در اقدام در جهات انتصاب معاونت سیاسی امنیتی استاندار اصفهان با توجه به آغاز برنامه‌های انتخابات مجلس.

تذکر علیخانی نماینده قزوین به وزیر کشور در خصوص لزوم برخورد قانونی از استفاده کنندگان از بیت‌ المال توسط برخی از مدیران استانداری قزوین در تبلیغات زودرس انتخاباتی.

تذکر گل‌محمد‌بامری، نماینده مردم ایرانشهر به وزیر راه برای رفع توزیع ناعادلانه بودجه‌ها متفرقه و روکش آسفالتهای روستایی به ادارات کل راه جنوب و شمال استان سیستان وبلوچستان.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet