ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
1386/05/31 14:54:00
سرویس سیاسی

عسگری:مسئولیت شرعی و قانونی یک روایت بر عهده راوی است

نماینده مشهد و کلات در خصوص نقل قول‌ هاشمی رفسنجانی از امام (ره) مبنی بر اینکه امام با توقف شعار مرگ بر آمریکا موافق بودند، گفت: هیچ کس از آقای هاشمی به امام نزدیک تر نبوده است اما مسئولیت شرعی و قانونی یک روایت بر عهده راوی است.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، علی عسگری در حاشیه جلسه علنی روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اگر این گفته موضع رسمی باشد و آقای هاشمی دوباره به آن تاکید کنند، قطعا مستند است.

نماینده مشهد و کلات تصریح کرد: آبشخور فکری ایشان از امام (ره) بوده و هست و حامی مکتب سیاسی امام بودند و به انگیزه حمایت از امام، مکتب تشیع قم را راه اندازی کردند.

عسگری متذکر شد: تصور ما این است که بعضی افراد قبل از اینکه واقعیات و برگ برگ تاریخ انقلاب اسلامی را به درستی احصاء کنند سعی می‌کنند با گرفتن یک جمله از یک چهره و شخصیتی بهره برداری سیاسی خودشان را در افکار عمومی داشته باشند.

وی در پاسخ به این سوال که چگونه این سخنان در صحیفه نیامده است، گفت: امام با نزدیکان و خواص خود حرف‌های خصوصی داشتند و موضوعی که در ارتباط با رهبری پیش آمد و آقای هاشمی شهادت دادند که نظر امام (ره) آیت الله خامنه‌ای بوده است هم در جایی نوشته نشده بود.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet