هدر موبایل
1390/11/25 14:30:01
سرویس سیاسی
نماینده پارلمان لبنان تاکید کرد:

کشورهای غربی - عربی سازمان‌دهندگان آشوب های سوریه

نماینده پارلمان لبنان گفت ناآرامی‌های اخیر سوریه از سوی جامعه عربی و کشورهای غربی و با استفاده از جنگ روانی و اطلاعاتی سازمان‌دهی شده است.
کشورهای غربی - عربی سازمان‌دهندگان آشوب های سوریه نماینده پارلمان لبنان گفت ناآرامی‌های اخیر سوریه از سوی جامعه عربی و کشورهای غربی و با استفاده از جنگ روانی و اطلاعاتی سازمان‌دهی شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/1296.jpg کشورهای,غربی,-,عربی,سازمان‌دهندگان,آشوب,های,سوریه Icana

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری خانه ملت به نقل از روزنامه دیلی استار، «نوواف موسوی» نماینده پارلمان لبنان در سخنانی گفت غرب با انجام عملیات روانی در موازات آنچه در سوریه می‌گذرد به دنبال کسب آن چیزی است که در جنگ عراق از دست داده است.

وی تاکید کرد آمریکا به دلیل شجاعت و مقاومت مردم عراق نتوانست به اهداف سوء خود در عراق دست یابد.

موسوی افزود دولت سوریه در مواجه لبنان با مشکلات مختلف به ویژه در جریان جنگ 33 روزه رژیم صهیونیستی علیه جنوب این کشور در کنار مردم لبنان بوده است.

وی تاکید کرد وظیفه هر شهروند لبنانی است که تا پایان ناآرامی‌های سوریه در کنار دولت و برادران خود در سوریه باشند.

اخیر در راستای کارشکنی‌های اتحادیه عرب، طرح عرب-آمریکایی این اتحادیه در ارتباط با حوادث اخیر سوریه به شورای امنیت سازمان ملل متحد ارائه شد که با وتوی چین و سوریه همراه بود.

نماینده آمریکا در شورای امنیت سازمان ملل متحد طی بیانیه شدید اللحنی از وتوی چین و روسیه ابراز نگرانی کرد.

اخیرا فعالیت گروه‌های تروریستی مورد حمایت القاعده و قطر در مناطق مختلف سوریه، به کشتار ده‌ها نفر از مردم بی‌گناه این کشور انجامید./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet