ایام محرم 1398
1390/11/25 15:44:35
سرویس اقتصادی
رییس دیوان محاسبات کل کشور:

کاهش وابستگی به نفت، تحریم‌ها را خواهد شکست

رئیس دیوان محاسبات کل کشور گفت: تنها یک درصد تخلفات در کشور عمدی و آن هم به دلیل تنوع قوانین و جوان بودن برخی مدیران است.
کاهش وابستگی به نفت، تحریم‌ها را خواهد شکست رئیس دیوان محاسبات کل کشور گفت: تنها یک درصد تخلفات در کشور عمدی و آن هم به دلیل تنوع قوانین و جوان بودن برخی مدیران است. https://cdn.icana.ir/d/019/9848.jpg کاهش,وابستگی,به,نفت،,تحریم‌ها,را,خواهد,شکست Icana

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، رحمانی فضلی در همایش یک روزه ارتقاء سلامت اداری در دانشگاه ایلام با اشاره به در اختیار داشتن منابع غنی تصریح کرد: با توجه به پیشرفت های روز افزون علمی کشور، ما عقب افتادگی علمی نداریم و آنچه می تواند این عناصر اداری را تلفیق کند و آن را به کالا و تولید تبدیل کند ، مدیریت است.

وی با بیان اینکه باید به نظام اداری توجه کنیم تا یک نتیجه و خروجی مطلوب داشته باشیم عنوان کرد: ما در حوزه نتایج و تولید در شرایط مطلوبی نیستیم و انتظار آرمانی ما بیشتر است.

رحمانی فضلی، با اشاره به ایجاد محدودیت و تحریم نفت ایران خاطر نشان کرد: دشمنان با تحریم نفت می‌خواهند ما را تحت فشار قرار دهند لذا باید خود را از وابستگی از نفت رها کنیم.

رئیس دیوان محاسبات کشور با اشاره به اینکه وظیفه دیوان محاسبات، کمک، تحقق و تقویت" توسعه ملی" است تصریح کرد: وظیفه اصلی دیوان محاسبات سیاست پیشگیری است، ما سیاست‌های پیشگیرانه را در پیش گرفته و حسابرسی ضمنی را سرلوحه کار قرار داده‌ایم.

رحمانی فضلی از انتشار کتاب تخلفات دیوان محاسبات خبر داد و عنوان کرد: سیستم نظارتی الکترونیکی(سنا)را در حال راه اندازی هستیم، هم دولت و هم مجلس از آن پشتیبانی می‌کنند و4 هزار نقطه درآمدی را به دیوان محاسبات کشور وصل می کنیم.

وی همچنین راه اندازی سیستم دیتا سنتر در دیوان خبر داد و گفت: ما به دنبال نظارت آن لاین با استفاده از این سیستم هستیم و تا زمان راه اندازی آن از سیستم کار می کنیم که اگر محقق شود بر تک تک اقدامات مالی

نظارت می کنیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet