هدر موبایل
1390/11/25 16:37:34
سرویس سیاسی
عباسپور تهرانی فرد:میتینگ انتخاباتی نزدیکان دولت نادرست است

وظیفه دولت؛حل مشکلات اقتصادی یا برگزاری همایش‌های ‌انتخاباتی

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس هشتم، با بیان اینکه تجمع مشاوران ریاست جمهوری یک شبهه میتینگ انتخاباتی به نظر می رسید،گفت:رفتارهای انتخاباتی در نشست امروز محکوم نادرست است.
وظیفه دولت؛حل مشکلات اقتصادی یا برگزاری همایش‌های ‌انتخاباتی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس هشتم، با بیان اینکه تجمع مشاوران ریاست جمهوری یک شبهه میتینگ انتخاباتی به نظر می رسید،گفت:رفتارهای انتخاباتی در نشست امروز محکوم نادرست است. https://cdn.icana.ir/d/019/988.jpg وظیفه,دولت؛حل,مشکلات,اقتصادی,یا,برگزاری,همایش‌های,‌انتخاباتی Icana

علی عباسپور تهرانی فرد در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به گردهمایی امروز مشاوران ریاست جمهوری گفت: این همایش یک شبه میتینگ انتخاباتی به نظر می رسید.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر درمجلس شورای اسلامی با بیان اینکه  ظاهرا میهمانان حاضر شده در این نشست و برخی از چهره‌ها متعلق به گروه خاصی بودند که به نظر می رسید این جبهه به عنوان ارگانی منتسب به دولت فعالیت انتخاباتی می کند، گفت: رفتارهای انتخاباتی در نشست امروزمحکوم است.

وی با یادآوری رهنمودهای مقام معظم رهبری و قانون اساسی درباره اینکه مجری انتخابات باید خود را از هرگونه شائبه انتخاباتی دور سازد،اظهار کرد: دولت به عنوان برگزار کننده انتخابات نباید خود را درمظان تهمت و حمایت از گروه خاصی قرار دهد و یا در میتینگ‌هایی که جنبه تبلیغات انتخاباتی دارد شرکت کند.

این نماینده اصولگرای مجلس هشتم، با بیان اینکه شبهه رفتار انتخاباتی دولت از قبل وجود داشته به سخنرانی رئیس جمهوری و حضور وی در این نشست اشاره کرد و با تاکید بر اینکه این همایش این شبهه را تقویت کرد، گفت: گذشته از بحث انتخابات  با وضعیت اقتصادی که در کشور وجود دارد بجاست که سرمایه کشور صرف اینگونه همایش‌ها نشود.

عباسپوربا بیان اینکه عده‌ای به عنوان مشاوران جوان در این همایش دور یکدیگر جمع شده‌اند، گفت: این درحالی است که شاهد هستیم این مشاوره‌ها تقریباً هیچ گاه از سوی دولت به کار گرفته نشد و در بسیاری از تصمیم‌ها حتی نقطه نظرهای وزرا در نظر گرفته نمی شود و بعضا  تصمیم گیری‌های شخصی در دولت انجام می گیرد و نقطه نظرات مشاورین رسمی هم به کار گرفته نمی شود.

با تبلیغ انتخاباتی نمی شود راهکار مشاوره‌ای ترویج کرد

نماینده مردم تهران با طرح این سوال که معلوم نیست سهم مشاوران جوان بعد از حضور در این میتینگ انتخاباتی چقدرخواهد شد، گفت: جای تأمل دارد که چرا باید چنین برخوردهایی را از سوی دولت ببینیم. از دولت انتظار داریم که اگر بحث علمی یا ترویج تفکر مشاوره در سیستم اجرایی کشور را مدنظر دارد از راهکار قانونی خودش استفاده کند.

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس هشتم،  با بیان اینکه با  تبلیغ انتخاباتی نمی شود راهکار مشاوره‌ای را ترویج کرد، اظهار کرد:  مناسب نیست که در آستانه انتخابات،همایش انتخاباتی با استفاده از گروه خاک خورده ای برگزار شود.

گفته می شود همایش بزرگ مشاوران جوان ریاست جمهوری  که امروز در محل تالار وزارت کشور برگزار شد در راستای سازماندهی انتخاباتی حامیان دولت بوده است.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet