هدر موبایل
1390/11/26 12:02:11
سرویس سیاسی
میرتاج الدینی در گفت‌و‌گو با خانه ملت:

دولت به عنوان مجری انتخابات تنها قانون را الگوی عمل قرار داده است

معاون پارلمانی رییس جمهور با تاکید بر این که دولت همه زوایای قانون را برای اجرای انتخابات مبنای کار خود قرار داده است، افزود: دولت تمامی زوایای قانون را مدنظر قرار داده و مردم به نیز عنوان بخشی از جریان برگزاری انتخابات، نظارت فعال دارند.
دولت به عنوان مجری انتخابات تنها قانون را الگوی عمل قرار داده است معاون پارلمانی رییس جمهور با تاکید بر این که دولت همه زوایای قانون را برای اجرای انتخابات مبنای کار خود قرار داده است، افزود: دولت تمامی زوایای قانون را مدنظر قرار داده و مردم به نیز عنوان بخشی از جریان برگزاری انتخابات، نظارت فعال دارند. https://cdn.icana.ir/d/019/880.jpg دولت,به,عنوان,مجری,انتخابات,تنها,قانون,را,الگوی,عمل,قرار,داده,است Icana

محمدرضا میرتاج الدینی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، گفت: دولت تمام تدابیر لازم برای صحت و سلامت انتخابات را اندیشیده و رعایت می‌کند و در رفتار دولت به عنوان مجری انتخابات جای هیچ شبهه و سوالی وجود ندارد.

معاون پارلمانی رییس جمهور با تاکید بر این که دولت همه زوایای قانون را برای اجرای انتخابات مبنای کار خود قرار داده است، افزود: در نظام جمهوری اسلامی انتخابات به صورت مردمی – دولتی است و بخش اعظم مجریان انتخابات خود مردم هستند که در هیئت های اجرایی حضور دارند و از این منظر جای هیچ شبهه ای برای مردم وجود ندارد، چرا که خود ملت در فرآیند نظارت بر سلامت انتخابات حضوری فعال دارند.

وی تاکید کرد: این که تمامی زوایای قانون مدنظر قرار داده می شود و مردم به عنوان بخشی از جریان برگزاری انتخابات نظارت فعالی دارند، نشانه سلامت کامل در برگزاری انتخابات است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet