ایام محرم 1398
1390/11/26 09:38:02
سرویس اقتصادی
عبدالرضا ترابی در واکنش به ارسال فرم خودانصرافی از یارانه؛

هیچکس از دریافت یارانه انصراف نمی‌دهد

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس درباره ارسال فرم خودانصرافی از یارانه ها برای ۴ میلیون نفر توسط دولت گفت: به هیچ وجه کسی از دریافت یارانه نقدی انصراف نمی دهد.
هیچکس از دریافت یارانه انصراف نمی‌دهد عضو کمیسیون اقتصادی مجلس درباره ارسال فرم خودانصرافی از یارانه ها برای 4 میلیون نفر توسط دولت گفت: به هیچ وجه کسی از دریافت یارانه نقدی انصراف نمی دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/5774.jpg هیچکس,از,دریافت,یارانه,انصراف,نمی‌دهد Icana

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت گفت: دبیر ستاد هدفمندی یارانه ها اعلام کرده که برای 4 میلیون نفر فرم خود انصرافی از دریافت یارانه ارسال شده که شامل افراد با درآمد بیش از 3 میلیون تومان در ماه می شود اما واقعیت این است که افراد هر چقدر هم ثروتمند باشند از دریافت یارانه نقدی انصراف نمی دهند.

نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عملکرد دولت در اجرای قانون هدفمندی یارانه ها اظهار داشت: طبق قانونی مصوب مجلس قرار نبود به همه افراد جامعه به شکل یکسان یارانه نقدی تعلق بگیرد اما دولت این قانون را اجرا نکرده است.

وی با بیان اینکه هدفمندی یارانه ها شکوفایی اقتصادی به دنبال نداشته است، افزود: متأسفانه نحوه اجرای این قانون آن را به یک معضل اقتصادی تبدیل کرده است.

این نماینده مجلس هشتم با بیان اینکه دولت بدون هیچ مطالعه ای بعضی مسائل را مطرح و اجرا می کند، گفت: در حال حاضر دولت حدود 15 میلیارد دلار کسری از بابت پرداخت یارانه ها دارد و معلوم نیست از این پس چگونه می خواهد یارانه نقدی را در اختیار مردم قرار دهد.

ترابی تصمیمات دولت در اجرای قانون هدفمندی یارانه ها را غلط و روزمره‌ای دانست و بیان داشت: متأسفانه هر روز یک نفر از بدنه دولت اظهارنظری در مورد هدفمندی یارانه ها کرده و فکر مردم را مشغول می سازد و چند روز بعد فرد دیگری صحبت جدیدی را مطرح می کند.

وی با بیان اینکه قیمت اجناس و کالاهای مورد نیاز مردم روز به روز گران تر می شود، اظهار داشت: این در حالی است که دولت هیچ برنامه ای برای مبارزه با گران فروشی ندارد و برخوردی با متخلفان نمی کند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه مردم از گرانی های اخیر نگران و ناراحت هستند، گفت: اگر این وضعیت ادامه یابد معلوم نیست پس از عید نوروز قیمت اقلام و اجناس مورد نیاز مردم چه وضعیتی پیدا خواهد کرد!/

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet