هدر موبایل
1390/11/26 10:29:52
سرویس بین الملل
غضنفرآبادی با تأکید بر مصمم بودن جوانان بحرینی:

مقامات بحرینی توان متوقف کردن حرکت انقلابی مردم را ندارند

عضو کمیسیون قضایی وحقوقی مجلس تلاش مقامات بحرینی برای متوقف کردن حرکت انقلابی مردم در این کشور را عبث خواند و گفت: تجمع جوانان بحرینی در میدان الولو در سالگرد موج حرکت بیداری اسلامی این کشور نشان از آن دارد که ملت بحرین در به ثمر رساندن انقلاب‌شان و حذف دیکتاتورها در این کشور مصمم هستند.
مقامات بحرینی توان متوقف کردن حرکت انقلابی مردم را ندارند عضو کمیسیون قضایی وحقوقی مجلس تلاش مقامات بحرینی برای متوقف کردن حرکت انقلابی مردم در این کشور را عبث خواند و گفت: تجمع جوانان بحرینی در میدان الولو در سالگرد موج حرکت بیداری اسلامی این کشور نشان از آن دارد که ملت بحرین در به ثمر رساندن انقلاب‌شان و حذف دیکتاتورها در این کشور مصمم هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/13639.jpg مقامات,بحرینی,توان,متوقف,کردن,حرکت,انقلابی,مردم,را,ندارند Icana

موسی غضنفرآبادی در گفت وگو با خبرنگار بین‌الملل خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه ملت بحرین در پی دست یافتن به حقوق قانونی در سالگرد موج حرکت بیداری اسلامی در این کشور دست به تظاهرات مجدد زده اند، افزود: جوانان بحرینی بار دیگر برای رسیدن به خواسته‌های قانونی خود در میدان الولو تجمع کرده و یکصدا شعار آزادی، انتخابات آزاد و اداره کشور به دست افراد صالح را سر داده اند که نشان از عزم آنها برای شکست دیکتاتورها دارد.

نماینده مردم بم در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: طرح خواسته‌های قانونی و اعتراض به عملکرد مقامات دولت بحرین جزء حقوق قانونی است که مردم در این اعتراضات بر آن تاکید دارند.

عضو فراکسیون روحانیون در مجلس هشتم، با بیان اینکه مقامات بحرینی با وجود حمایت اربابان خود و تلاش زیاد هرگز توان متوقف کردن این حرکت مردمی را نخواهند داشت، یادآور شد: با وجود گذشت یک‌سال از حرکت موج بیداری اسلامی در این کشور شاهدیم که جوانان بحرینی در پی اعتماد به نفسی که بعد از سقوط دیکتاتورهایی همچون حسنی مبارک، قذافی و ... به دست آورده‌اند جدیت بیشتری در به ثمر رساندن انقلابشان پیدا کرده‌اند.

وی با تاکید بر اینکه مقامات بحرین راهی جز واگذاری حکومت به مردم ندارند تصریح کرد: همان‌طور که ملت‌های مصر، لیبی و تونس با ایستادگی توانستند دیکتاتورها را از بین ببرند در بحرین هم قطعا جوانان بحرینی با ایستادگی انقلاب خود را به نتیجه خواهند رساند.

این نماینده مردم در مجلس هشتم، با تاکید بر اینکه هر مقاومتی هزینه هایی به دنبال دارد، تاکید کرد: جوانان و ملت بحرین اگر مقاومت کنند اگرچه ممکن است در مسیر با شکست‌هایی روبرو شوند اما در نهایت به پیروزی خواهند رسید.

وی حکام بحرین را دست نشانده آمریکا خواند و افزود: آمریکا و متحدانش به خوبی می‌دانند که با سقوط حکومت آل خلیفه در بحرین مقامات این کشور منافع خود را در بحرین از دست خواهند داد بنابراین با حمایت از دولتمردان بحرین آنها را ترغیب می‌کنند تا به مقابله در برابر مردم ادامه دهند.

عضو کمیسیون قضایی وحقوقی مجلس، با بیان اینکه نفع آمریکا در باقی ماندن حکومت‌های دیکتاتوری است، افزود: جای تعجب دارد که مقامات این کشور در جاهای دیگر حرف از دموکراسی می زنند اما با وجود استبداد در بحرین هیچ عکس‌العملی نشان نمی‌دهند.

مردم بحرین یک سال پیش در چنین روزی با الهام از حرکت مردم تونس و مصر در میدان لولو منامه گرد آمدند و خواستار آزادی و اصلاحات دموکراتیک در نظام سیاسی این کشور شدند اما آل خلیفه ضمن دریافت کمک از سربازان سعودی با گلوله جنگی و گاز اشک آور دهها نفر از معترضان را کشت، صدها نفر را مجروح و دستگیر کرد تا موج اعتراض‌ها را سرکوب کند اما رصد اخبار در سالروز موج بیداری اسلامی در بحرین نشان می دهد که اقدامات این رژیم راه به جایی نبرده و با شکست مواجه شده‌است./

پایان پیام   

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet