خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1390/11/26 10:02:53
سرویس سیاسی
مهمان‌پرست با رد ادعاهای رژیم صهیونیستی مبنی بر دست داشتن در انفجار بانکوک:

تلاش برای تخریب روابط دوستانه ایران و تایلند اقدامی واهی است

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان ضمن رد ادعاهای رژیم صهیونیستی مبنی بر دست داشتن ایران در انفجار شهر بانکوک، تلاش آن رژیم برای تخریب روابط دوستانه و تاریخی بین ایران و تایلند را اقدامی واهی و بی ثمر دانست.
تلاش برای تخریب روابط دوستانه ایران و تایلند اقدامی واهی است سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان ضمن رد ادعاهای رژیم صهیونیستی مبنی بر دست داشتن ایران در انفجار شهر بانکوک، تلاش آن رژیم برای تخریب روابط دوستانه و تاریخی بین ایران و تایلند را اقدامی واهی و بی ثمر دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/6092.jpg تلاش,برای,تخریب,روابط,دوستانه,ایران,و,تایلند,اقدامی,واهی,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، رامین مهمان‌پرست گفت: رژیم صهیونیستی و دولت آمریکا ماه گذشته نیز با اعلام هشدارهایی در برخی رسانه‌های وابسته به خود تلاش کردند وضعیت امنیتی تایلند را پرمخاطره نشان دهند که با درایت مقامات تایلندی و اعتراض شدید آنان مواجه شد و البته این امر نشان‌گر برنامه‌ریزی و تلاش‌های سوء رژیم صهیونیستی در راستای سناریوی کنونی بوده است.

وی افزود: ادعاهای رژیم صهیونیستی در ارتباط با انفجار امروز بانکوک، در ادامه اتهامات واهی دولت آمریکا مبنی بر ترور سفیر عربستان در واشنگتن بوده و هم‌زمانی ادعاهای بی اساس این رژیم در مورد دست داشتن کشورمان در انفجارهای گرجستان و هند با حوادث امروز بانکوک، حاکی از توطئه این رژیم با سناریوسازی و فضاسازی‌های مشکوک می‌باشد.

مهمان‌پرست در خاتمه ضمن محکومیت شدید هرگونه فعالیت تروریستی اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران مسبب اینگونه اقدامات تروریستی را عاملین رژیم صهیونیستی با اهداف پنهان و جنایتکارانه دانسته و آمادگی کامل، همه جانبه و سریع خود را برای کمک و همکاری با دولت تایلند جهت روشن شدن ابعاد این حوادث اعلام می‌دارد.

پایان پیام

 

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet