هدر موبایل
1390/11/26 11:28:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
فلاحت پیشه:

هدف‌گذاری مشخص موساد دنیای اسلام است

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، با اشاره به اتهام‌زنی رژیم صهیونیستی به ایران درخصوص انفجار سفارتخانه‌های این رژیم در دهلی و گرجستان ،این اقدام را در قالب سیاست‌های تبلیغاتی و رویه جلو اسراییل دانست.
هدف‌گذاری مشخص موساد دنیای اسلام است یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، با اشاره به اتهام‌زنی رژیم صهیونیستی به ایران درخصوص انفجار سفارتخانه‌های این رژیم در دهلی و گرجستان ،این اقدام را در قالب سیاست‌های تبلیغاتی و رویه جلو اسراییل دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/4127.jpg هدف‌گذاری,مشخص,موساد,دنیای,اسلام,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛حشمت‌الله فلاحت‌پیشه،با بیان این‌که اتهام رژیم صهیونیستی درخصوص دست داشتن ایران در این انفجارها قابل اثبات نیست،به مهر گفت:آنها سعی بر این دارند که در قالب دیپلماسی و سیاست‌های تبلیغاتی این مسائل را مطرح کنند و به رویه‌هایی متوسل می‌شوند که در گذشته هم صورت گرفته و نقض شده است.

وی با تاکید بر لزوم تقویت دیپلماسی عمومی کشورمان افزود: جمهوری اسلامی ایران باید از جامعه جهانی بخواهد در مورد مشکوک بودن یکسری رفتارهایی که رژیم صهیونیستی انجام می‌دهد و هدفش ایجاد تنش در منطقه است، نظارت بیشتری را اعمال کند.

نماینده مردم اسلام‌آباد غرب در مجلس، تصریح کرد: این اولین بار نیست که یک انفجار تروریستی رخ می‌دهد و اتهام آن به ایران زده می‌شود. در گذشته هم اتهام برخی انفجارهای تروریستی علیه ایران مطرح شده و بعدها ثابت شده که خود صهیونیست‌ها و موساد پشت سر این انفجارها بوده‌اند.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، با اشاره به شکل‌گیری تقابل در دنیای اسلام علیه اسراییل، یادآور شد:مسلمانان احساس می‌کنند منشأ فتنه‌ها و درگیری‌ها در دنیای اسلام اسراییل است و حتی در بخش‌های دیگر دنیا، برخی کشورها احساس می‌کنند حضور موساد منجر به اختلافات منطقه‌ای و شکل‌گیری تنش‌ها شده است.

فلاحت‌پیشه با اشاره به نقش موساد، سیا و MI6 در انتقال تنش‌های جنگ سرد به شرق و جنوب آسیا، خاطرنشان کرد: طراحی اینها به گونه‌ای است که اختلاف‌ها از دنیای غرب به منطقه آسیا (منطقه‌ای که طبق ارزیابی شاخص‌های توسعه باید تا سال 2025 قطب اول توسعه در دنیا باشد) منتقل شود.

وی در پایان تصریح کرد:دراین مسیر نقش موساد این است که به دنبال پی‌گیری اهداف خود،بحران را به فراتر از خط مقدم سابق ببرد و در این راستا هدف‌گذاری مشخص آن دنیای اسلام است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet