هدر موبایل
1390/11/26 13:56:00
سرویس اجتماعی
طاهرخانی:

مخالف بهم ریختگی در نظام آموزشی هستیم

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس درباره ارائه کتاب‌های گویا به دانش‌آموزان، گفت: ما طرفدار تحول در نظام آموزشی هستیم اما به بهم ریختگی در سیستم آموزشی علاقه‌ای نداریم زیرا نارضایتی‌هایی را به دنبال خواهد داشت.
مخالف بهم ریختگی در نظام آموزشی هستیم عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس درباره ارائه کتاب‌های گویا به دانش‌آموزان، گفت: ما طرفدار تحول در نظام آموزشی هستیم اما به بهم ریختگی در سیستم آموزشی علاقه‌ای نداریم زیرا نارضایتی‌هایی را به دنبال خواهد داشت. https://cdn.icana.ir/d/019/4966.jpg مخالف,بهم,ریختگی,در,نظام,آموزشی,هستیم Icana

امیرطاهرخانی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت درباره ارائه کتاب‌های گویا به دانش‌آموزان، تصریح کرد: از کتاب‌های گویا به همان ارائه فیلم‌های آموزشی به دانش‌آموزان در کنار کتاب‌های درسی تعبیر می‌شود.

نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اگر به سمت هوشمند‌سازی مدارس گام برداریم شاهد اتفاقات مثبتی خواهیم بود اما متاسفانه اینگونه تصمیمات در کشور با عجله گرفته می‌شود و از هیچ پشتیبانی فکری برخوردار نیست.

وی افزود: مسئولان بهتر است پیش از اینکه موضوعی را رسانه‌ای کنند، در ابتدا تمامی جوانب را در نظر بگیرند.

نماینده مردم در مجلس بیان کرد: ما طرفدار تحول در نظام آموزشی هستیم اما به بهم ریختگی در سیستم آموزشی علاقه‌ای نداریم زیرا نارضایتی‌هایی را به دنبال خواهد داشت.

طاهرخانی گفت: عدم ثبات موجبات بهم ریختن نظام تعلیم وتربیت می‌شود و اینگونه اقدامات به نگاه کارشناسی دقیق نیازمند است.

عضو هیات رئیسه فراکسیون دانشگاهیان، گفت: کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تاکنون ارتباط نزدیکی را با مسئولان آموزش پرورش داشته است اما این ارتباط خوب مانع از بیان گلایه‌ها نمی‌شود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس بیان داشت: پس از تعطیلات مجلس، این موضوع در کمیسیون با حضور مسئولان آموزش و پرورش بررسی خواهد شد تا نمایندگان در جزئیات امر قرار بگیرند.

پیش از این مدیرکل چاپ و توزیع کتب درسی آموزش و پرورش در این ارتباط گفته بود: در سال تحصیلی آینده در کنار کتاب‌های درسی، کتاب‌های گویا یا همان فیلم‌های آموزشی به دانش‌آموزان ارائه می‌شود.

سید احمد حسینی با اعلام اینکه چاپ کتاب‌های درسی سال 91 آغاز شده است، افزود: کتاب‌های دوم و ششم ابتدایی بعد از اینکه محتوای آن آماده و نهایی شد در سال 91 آغاز می‌شود.

مدیرکل چاپ و توزیع کتب درسی آموزش و پرورش بیان کرد: در مجموع 15 میلیون جلد کتاب از پایه اول ابتدایی تا پیش دانشگاهی چاپ می‌شود.

حسینی با بیان اینکه پایه ششم ابتدایی هشت کتاب دارد، گفت: برای سال تحصیلی آینده کتابی برای اول راهنمایی چاپ نمی‌کنیم./

 

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet