شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1390/11/26 14:51:08
سرویس استان ها
ناصری نژاد مطرح کرد:

مدارس فرسوده شادگان در انتظار تامین اعتبار

عضو کمیسیون انرژی مجلس در رابطه با وضعیت نوسازی مدارس فرسوده شهرستان شادگان گفت: نوسازی مدارس در دوسال اخیر با کمبود شدید اعتبار مواجه شده و تاکنون برای حل این مساله چاره‌ای اندیشیده نشده و ورشکستگی پیمان‌کاران را به دنبال داشته است.
مدارس فرسوده شادگان در انتظار تامین اعتبار عضو کمیسیون انرژی مجلس در رابطه با وضعیت نوسازی مدارس فرسوده شهرستان شادگان گفت: نوسازی مدارس در دوسال اخیر با کمبود شدید اعتبار مواجه شده و تاکنون برای حل این مساله چاره‌ای اندیشیده نشده و ورشکستگی پیمان‌کاران را به دنبال داشته است. https://cdn.icana.ir/d/019/15459.jpg مدارس,فرسوده,شادگان,در,انتظار,,تامین,اعتبار Icana

مجید ناصری‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت در رابطه با وضعیت نوسازی مدارس فرسوده شهرستان شادگان استان خوزستان، تصریح کرد: نوسازی مدارس فرسوده در این شهرستان از سال 78 تا 85 با سرعت عالی شروع شد و پس از آن شاهد یک وفقه طولانی در این روند بودیم.

نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: نوسازی مدارس در دوسال اخیر با کمبود شدید اعتبار مواجه شده و تاکنون برای حل این مساله چاره‌ای اندیشیده نشده و ورشکستگی پیمان‌کاران را به دنبال داشته است و به همین دلیل دانش‌آموزان به جای مدرسه در  خانه‌های مسکونی به تحصیل می‌پردازند.

وی افزود: در عین حال نظام تعلیم و تربیت در مناطق کمتر توسعه یافته، با مشکلات بیشتری روبه‌رو هستند و به همین دلیل نیروها و کادر آموزشی مجرب کمتر حاضر به خدمت در این مناطق هستند و افرادی هم که به فعالیت مشغول هستند خواستار انتقال به سایر نقاط هستند.

نماینده مردم در مجلس گفت: مشکل بعدی، امکانات و تجیهزات مدارس است که در مناطق کمتر توسعه یافته اصلا به این موضوع توجه نمی‌شود.

ناصری‌نژاد گفت: با شروع  فصل بهار و به دلیل نبود کولر و سایر وسایل سرمایشی، گرما به شدت موجب آزار دانش‌آموزان می‌شود و استفاده از تجهیزاتی مانند رایانه و سایر نرم‌افزار‌ها نیز نیز اصول فراموش شده است.

عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: بسیاری از این موارد در سفرهای استانی هیات دولت نیز تصویب شده و اعتباری برای آن در نظر گرفته شده اما هیچگاه این مصوبات به عرصه اجرایی شدن نرسید./

 

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet