شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1390/11/26 13:20:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
پزشکیان:

در برخی رفتارها باید تجدید نظر کنیم

وزیر بهداشت دولت اصلاحات گفت:بعضی از ما نماینده ها هم وعده هایی که می دهیم که اصلا توانایی اجرایش را نداریم و وظیفه نمایندگی نیست.اینگونه عملکرد ها ،صداقت نیست
در برخی رفتارها باید تجدید نظر کنیم وزیر بهداشت دولت اصلاحات گفت:بعضی از ما نماینده ها هم وعده هایی که می دهیم که اصلا توانایی اجرایش را نداریم و وظیفه نمایندگی نیست.اینگونه عملکرد ها ،صداقت نیست https://cdn.icana.ir/d/019/16155.jpg در,برخی,رفتارها,باید,تجدید,نظر,کنیم Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛مسعود پزشکیان عضو فراکسیون خط امام (ره) مجلس شورای اسلامی به اعتدال گفت:باید کاری کنیم که اکثریت مردم در صحنه حاضر باشند و از سویی شرایط به گونه ای باشد که این اکثریت بتوانند حق و حقوق خود را مطالبه کنند و در قانون جایگاهی برایشان وجود داشته باشد.

نماینده مردم تبریز افزود:اگر نتوانیم به اینجا برسیم باید بررسی کنیم که کجای کار گیر است و در کجا سیاست ها به رفتاری تبدیل شده که قابل قبول نیست.
وزیر بهداشت دولت اصلاحات تصریح کرد:وقتی کسی یا گروهی را متهم می کنیم،باید دید روی چه شواهدی آن را متهم کرده ایم.
پزشکیان همچنین گفت:مسئولان امر در فرصت باقی مانده باید در اجرا کاری کنند تا سلایق گوناگون در فضای کشور مشارکت کنند.
وی ادامه داد:اصولگرایان چند اسم روی خود گذاشته اند و خودشان با هم دعوا می کنند،اگر همه اصولگرا هستند که نباید با هم دعوا کنند و باید حق را بپذیرند.

وی افزود:معیارها و ترازوهایی که هست ، درست نیست ، که اگر درست بود ، دعوایی نبود ؛ همه می گویند حق با ماست،نمی شود که حق با همه باشد.
وی درادامه نسبت به عملکرد برخی افراد و گروه ها هشدار داد و گفت:کسانی که در هدایت جامعه دستی دارند ، باید صادقانه و درست با مردم صحبت کنند و نباید بر اساس حدسیات افکار عمومی جامعه  را منحرف کنند.

پزشکیان تصریح کرد:باید بپذیریم که با مردم صادقانه برخورد نکرده ایم ، که اگر صادقانه برخورد می کردیم ، وضع جامعه الان بهتر از این بود ؛ خودم را می گویم و به کسی کاری ندارم ؛ چرا که بعضی از ما نماینده ها هم وعده هایی که می دهیم که اصلا توانایی اجرایش را نداریم و وظیفه نمایندگی نیست. اینگونه عملکرد ها ، صداقت نیست.
وی در ادامه گفت:من جزء هیچ جناح و دسته ای نیستم ؛ بنده به اصول بیشتر از برخی ازاصولگرایان معتقدم و از سویی به اصلاحات با تمام وجود معتقدم؛با دیدی که از اصلاحات دارم،معتقدم بدون اصلاحات نمی توان به چشم اندازی که مقام معظم رهبری ترسیم کرده اند برسیم.
پزشکیان گفت:آنهایی که با این کلمه (اصلاحات) دعوا دارند،اگر یک مقدار انصاف به خرج دهند، باید با تمام وجود درخود و در فکرشان اصلاحات به وجود بیاورند.
وی درخاتمه گفت:دربرخی رفتارها باید تجدید نظر کنیم،باید طور دیگری کارکنیم،چون می خواهیم اوضاع جور دیگری شود.
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet