ایام محرم 1398
1390/11/26 13:17:59
سرویس اقتصادی
مهدوی ابهری با تاکید بر رسیدگی سریع و دقیق به پرونده مفسدان اقتصادی؛

منصب افراد مانع از اجرای عدالت در رسیدگی به پرونده فساد مالی نشود

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با تاکید براینکه قوه قضائیه در رسیدگی به پرونده فساد مالی اخیر عملکرد خوبی داشته است، تصریح کرد: امیدواریم دادگاه رسیدگی به این پرونده نیز به خوبی پیش برود و منجر به درس عبرتی برای ریشه‌کن شدن این‌گونه اقدامات شود.
منصب افراد مانع از اجرای عدالت در رسیدگی به پرونده فساد مالی نشود عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با تاکید براینکه قوه قضائیه در رسیدگی به پرونده فساد مالی اخیر عملکرد خوبی داشته است، تصریح کرد: امیدواریم دادگاه رسیدگی به این پرونده نیز به خوبی پیش برود و منجر به درس عبرتی برای ریشه‌کن شدن این‌گونه اقدامات شود. https://cdn.icana.ir/d/019/823.jpg منصب,افراد,مانع,از,اجرای,عدالت,در,رسیدگی,به,پرونده,فساد,مالی,نشود Icana

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت گفت: ما خواهان رسیدگی سریع به پرونده فساد مالی هستیم اما در این میان دقت نباید فدای سرعت شود زیرا در غیر این‌صورت ممکن است حق فردی که نقشی در اختلاس نداشته ضایع شود و کسی که در این پرونده دست داشته، در حاشیه امنیت قرار بگیرد.

نماینده مردم ابهر و خرمدره در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این‌گونه پرونده‌ها را نمی‌توان یک شبه به سرانجام رساند، اظهار داشت: در جمهوری اسلامی آبروی افراد بسیار مهم است و نباید کسی بیهوده مورد اتهام قرار بگیرد.

وی با تاکید براینکه قوه قضائیه در رسیدگی به پرونده فساد مالی اخیر عملکرد خوبی داشته است، تصریح کرد: امیدواریم دادگاه رسیدگی به این پرونده نیز به خوبی پیش برود و منجر به درس عبرتی برای ریشه‌کن شدن این‌گونه اقدامات شود.

مهدوی ابهری با بیان اینکه قوه قضائیه نباید به فشارهایی که برای انحراف پرونده از مسیر اصلی خود وارد می‌شود اعتنا کند، گفت: کار قضا به مسائل سیاسی ارتباطی ندارد و باید براساس اسناد و ادله اثبات شده انجام شود.

این نماینده مجلس هشتم با تاکید بر اینکه قوه قضائیه نباید تحت تاثیر غوغاسالاری، هیاهو و جنجال عده‌ای قرار بگیرد، افزود: در مورد این پرونده قوه قضائیه باید براساس عدل و داد رفتار کند و نباید اجازه دهد مسائل سیاسی و حاشیه‌ای این پرونده را از مسیر اصلی‌اش منحرف کند.

وی خواستار عملکرد قوی و محکم قوه قضائیه در رسیدگی به پرونده فساد مالی شد و اظهار داشت: مردم منتظرند که ببینند نتیجه رسیدگی به این پرونده چه خواهد بود و آیا مسببان اصلی به جزای خود می‌رسند یا خیر؟

مهدوی ابهری در مورد حمایت نمایندگان مجلس از قوه قضائیه و تیم رسیدگی کننده به پرونده مالی اخیر گفت: نمایندگان مجلس وکلای ملت هستند و از مطالبات مردم خبر دارند و مطالبه مردم نیز این است که به این پرونده رسیدگی قانونی شود.

وی با تاکید بر حمایت قاطع نمایندگان مجلس از قوه قضائیه اظهار داشت: انتظار ما از مسئولان این قوه این است که بدون هیچ دغدغه‌ای رسیدگی سریع و با دقت به پرونده مالی را مدنظر قرار دهند.

این نماینده مجلس هشتم با بیان اینکه رسیدگی شفاف و علنی به پرونده فساد مالی اخیر می‌تواند در خنثی‌ کردن  جریان‌سازی و دروغ‌پراکنی دشمنان و دستگاه‌های تبلیغاتی ضدانقلاب بسیار موثر باشد، تصریح کرد: اگر این دادگاه به صورت علنی برگزار شود و مردم دقیقاً در جریان جزئیات آن قرار بگیرند، تمام شبهات و تبلیغات مسموم دشمنان و جریان ضدانقلاب خنثی می‌شود.

عضوکمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: در جریان برگزاری دادگاه رسیدگی به پرونده فساد مالی مردم باید ببینند که هر کس در هر پست و مقامی که مرتکب خلاف شده باشد، محاکمه می‌شود و منصب افراد هیچ تاثیری در اجرای عدالت ندارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet