خبرگزاری خانه ملت

پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1390/11/26 18:11:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رضایی:

راهپیمایی ۲۲ بهمن توطئه‌های اقتصادی دشمن را خنثی کرد

نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس گفت که راهپیمایی ۲۲ بهمن توطئه‌های هدفمند دشمنان نظام اسلامی، از جمله توطئه‌های اقتصادی آنها را خنثی کرد.
راهپیمایی ۲۲ بهمن توطئه‌های اقتصادی دشمن را خنثی کرد نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس گفت که راهپیمایی ۲۲ بهمن توطئه‌های هدفمند دشمنان نظام اسلامی، از جمله توطئه‌های اقتصادی آنها را خنثی کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/13714.jpg راهپیمایی,۲۲,بهمن,توطئه‌های,اقتصادی,دشمن,را,خنثی,کرد Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛حجت الاسلام محمدعلی رضایی نماینده مردم تربت حیدریه درمجلس شورای اسلامی بااشاره حضورمیلیونی مردم درراهپیمایی ۲۲ بهمن امسال،به فارس گفت:ازابتدا انقلاب تاکنون جبهه استکبار درجهت دشمنی با ملت ایران از هیچ اقدامی دریغ نکرد و هر کاری که توانست علیه نظام اسلامی انجام داد.
وی افزود:تحریک گروهک‌ها و اقوام، برنامه‌ریزی کودتا،تحمیل جنگ و تحریم اقتصادی ازجمله مهمترین اقدامات خصمانه غرب علیه ملت ایران بود اما آنها اخیراً به این نتیجه رسیدند که باید فشارهای اقتصادی علیه ایران اسلامی را شدیدتر از گذشته کنند.
نماینده مردم تربت حیدریه درمجلس همچنین خاطرنشان کرد:هدف غرب ازاعمال تحریم‌های شدیدترعلیه کشورمان این بود که شاید این تحریم‌ها بتواند ملت ایران را از آرمان‌ها و اهداف انقلاب اسلامی منصرف کند اما این تلاش‌ها نیز تاکنون ناموفق بوده است.
رضایی ادامه داد:درسال ۸۸ وقتی که فتنه پدیدار شد،دشمن امید بسیاری به عوامل فتنه و فتنه‌گران داشت تا شاید آنها بتوانند اهداف غرب را در ایران پیاده کنند اما باز هم تلاش دشمن ناکام ماند.

وی درادامه تصریح کرد:اخیراً نیز درنشست اتحادیه اروپا، دشمن تصمیم گرفت که فشارها علیه ایران را افزایش دهد،اما با همه این فشارها ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن چنان حماسه‌ای خلق کرد که دنیا حیرت‌زده شد.

نماینده مردم تربت حیدریه درمجلس درپایان تأکید کرد که راهپیمایی ۲۲ بهمن توطئه‌های هدفمند دشمنان نظام اسلامی،ازجمله توطئه‌های اقتصادی آنها را خنثی کرد./

انتهای پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet