انتخابات ریاست جمهوری
1390/11/26 13:16:25
سرویس سیاسی
آرین‌منش عنوان کرد:

رعایت اخلاق انتخاباتی،خنثی کننده توطئه دشمن در انتخابات

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس هشتم با تاکید بر تلاش دشمنان برای القا بحران در کشور در آستانه انتخابات مجلس، گفت: دشمنان از چند ماه قبل ایجاد تنش در کشور را با تهدید و تحریم آغاز کرده و با ایجاد تشکیک در سلامت انتخابات و صیانت از آرا ادامه خواهند داد.
رعایت اخلاق انتخاباتی،خنثی کننده توطئه دشمن در انتخابات عضو کمیسیون فرهنگی مجلس هشتم با تاکید بر تلاش دشمنان برای القا بحران در کشور در آستانه انتخابات مجلس، گفت: دشمنان از چند ماه قبل ایجاد تنش در کشور را با تهدید و تحریم آغاز کرده و با ایجاد تشکیک در سلامت انتخابات و صیانت از آرا ادامه خواهند داد. https://cdn.icana.ir/d/019/13991.jpg رعایت,اخلاق,انتخاباتی،خنثی,کننده,توطئه,دشمن,در,انتخابات Icana

جواد آرین‌منش در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با تاکید بر هوشمندی، مراقبت و رعایت اخلاق انتخاباتی، افزود: در انتخابات ریاست جمهوری سال 88 با فتنه بزرگ طراحی شده‌ای از سوی دشمنان انقلاب اسلامی و عوامل سرسپرده داخلی آن‌ها مواجه شدیم که قصد داشتند همان الگوهای کودتاهای مخملین در کشورهای آسیای میانه را با ایجاد تشنج، در انتخابات ایران پیاده کنند.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس هشتم، با تاکید بر اینکه دشمنان از راه‌های مختلف درصدد القا بحران در کشور هستند، ادامه داد: این پروژه‌ها معمولا از ایجاد تشکیک در سلامت انتخابات و صیانت از آرا کلید خورده و به تدریج با طرح ضرورت صیانت از آرا از سوی بیگانگان و ناظران بین‌المللی ادامه پیدا می‌کند.

عضو فراکسیون اصولگرایان در مجلس هشتم، با بیان اینکه توطئه‌های دشمنان تنها به ایام قبل از انتخابات محدود نمی‌شود، یادآور شد: بعد از برگزاری انتخابات هم پروژه تشکیک در انتخابات و زیر سوال بردن نتیجه انتخابات از دیگر سیاست‌های دشمنان برای برهم زدن آرامش بعد از انتخابات است.

 

نهادهای مسئول با نظارت دقیق توطئه دشمنان را خنثی کنند

وی با تاکید بر هوشمندی تمام گروه‌ها در انتخابات آینده مجلس، افزود: اگر در انتخابات آینده هوشمندی و مراقبت لازم از سوی برگزارکنندگان، ناظران و نهادهای امنیتی وجود نداشته باشد دشمنان انقلاب از آن سو‌ استفاده کرده و دست به اقدامات چالش‌زا در کشور می‌زنند.

نماینده مردم مشهد در مجلس هشتم، تصریح کرد: لازم است نهادهای امنیتی و انتظامی همانند گذشته اوضاع را تحت کنترل ونظارت دقیق داشته ضمن اینکه برگزارکنندگان و شورای نگهبان نیز می‌توانند با نظارت دقیق و پیشگیری از تخلفات نقش موثری در خنثی کردن توطئه‌ها ایفا کنند.

آرین‌منش با اشاره به تلاش جدی دشمنان در آستانه انتخابات مجلس نهم، گفت: شاهدیم که در رسانه‌های بیگانه حرکت‌هایی به منظور ایجاد تنش در کشور آغاز شده که نمونه آن را می‌توان در طراحی حضور ضد‌انقلاب‌ها در خیابان و یا راهپیمایی سکوت مشاهده کرد که همه پروژه‌های ماهواره‌ای و مدیریت شده از خارج کشور است.

 

راهپیمایی 22 بهمن پاسخ دندان‌شکنی به توطئه‌های مذبوحانه دشمنان داد

این نماینده مردم در مجلس هشتم با تاکید بر اینکه دشمنان در آستانه انتخابات مجلس نهم چندین طرح را علیه ایران آغاز کرده‌اند، یادآور شد: تهدیدات نظامی، تحریم‌های اقتصادی، فشارهای سیاسی همچون صدور قطعنامه علیه ایران به بهانه نقض حقوق بشر و اقدامات تروریستی و همچنین تحریم بانک مرکزی و تحریم نفت ایران در همین راستا طراحی شده است.

عضو کمیسیون فرهنگی در مجلس هشتم، تاکید کرد: دشمنان با این اقدامات سعی دارند حضور و مشارکت مردم را تحت تاثیر قرار داده و با اعمال فشار مردم را از انقلاب و نظام دلسرد کنند اما حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن پاسخ دندان‌شکنی را به توطئه‌های مذبوحانه دشمنان دادند.

وی همچنین به تلاشهای داخلی دشمن برای ضربه زدن به نظام و مخدوش جلوه دادن انتخابات تاکید کرد و گفت: ایجاد اختلاف بین مردم، شکاف بین قومیت‌ها، تفرقه بین مذاهب مختلف، طراحی اختلاف بین نامزدها و طرفدارانشان و حتی ایجاد درگیری از جمله اقداماتی است که دشمنان در  داخل در دستور کار قرار داده تا رقابت سالم انتخاباتی را منحرف کرده و آن را به درگیری و اختلافات در داخل بدل کنند.

 عضو کمیسیون فرهنگی مجلس هوشمندی، مراقبت و رعایت اخلاق انتخاباتی را خنثی‌کننده توطئه دشمنان خواند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet