شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1390/11/26 17:12:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
شهریاری:

ادغام طرح پزشک امین در طرح پزشک خانواده کار درستی است

رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با تاکید براینکه طرح پزشک امین تامین اجتماعی تنها حوزه درمان را تحت پوشش قرار می‌داد،گفت:ادغام این طرح در طرح پزشک خانواده کار درستی است، چراکه سلامت انسان فقط با توجه به حوزه درمان تامین نمی‌شود.
ادغام طرح پزشک امین در طرح پزشک خانواده کار درستی است رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با تاکید براینکه طرح پزشک امین تامین اجتماعی تنها حوزه درمان را تحت پوشش قرار می‌داد،گفت:ادغام این طرح در طرح پزشک خانواده کار درستی است، چراکه سلامت انسان فقط با توجه به حوزه درمان تامین نمی‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/13652.jpg ادغام,طرح,پزشک,امین,در,طرح,پزشک,خانواده,کار,درستی,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛حسینعلی شهریاری درباره ادغام طرح پزشک امین سازمان تامین اجتماعی و طرح پزشک خانواده،به ایسنا گفت:طبق قانون برنامه متولی سلامت وزارت بهداشت و درمان است، و هیچ دستگاه و ارگانی نمی‌تواند بدون نظر وزارت بهداشت و درمان در حوزه سلامت طرح یا برنامه‌ای را اجرا کند.

به گفته نماینده مردم زاهدان در خانه ملت،برنامه‌های حوزه سلامت طبق قانون مشخص است،سیاست دولت هم کاملا مشخص است، ضمن این‌که رییس جمهور هم بر اجرای پزشک خانواده تاکید و زمان اجرای آن در کل کشور را ابلاغ کرده است لذا طرح پزشک خانواده وزارت بهداشت باید در تمام نقاط کشور اجرا شود.

رییس کمیسیون بهداشت و درمان در خاتمه خاطرنشان کرد: پزشک امین طرح نبود فقط مساله درمان بود، در حالی که مشکل سلامت انسان فقط درمان نیست، بلکه مقدار زیادی از تامین سلامت انسان در گروی اجرای مسایل پیشگیری و حفظ بهداشت است که متاسفانه در طرح پزشک امین تامین اجتماعی لحاظ نشده بود و باید اصلاح می‌شد که ادغام پزشک امین با پزشک خانواده در راستای اصلاح این کار است./

 

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet