هدر موبایل
1390/11/28 11:23:29
سرویس فرهنگی
رییس فراکسیون قرآن و عترت مجلس:

درخشش قاریان جوان ایرانی با تشویق مسئولان استمرار می باید

لاله افتخاری با ابراز خرسندی از حضور قدرتمند ارتش در تمامی عرصه‌ها به‌خصوص در حوزه فعالیت‌های قرآنی خواستار تشویق رتبه‌آوران توسط مسئولان شد.
درخشش قاریان جوان ایرانی با تشویق مسئولان استمرار می باید لاله افتخاری با ابراز خرسندی از حضور قدرتمند ارتش در تمامی عرصه‌ها به‌خصوص در حوزه فعالیت‌های قرآنی خواستار تشویق رتبه‌آوران توسط مسئولان شد. https://cdn.icana.ir/d/019/12345.jpg درخشش,قاریان,جوان,ایرانی,با,تشویق,مسئولان,استمرار,می,باید Icana

رییس فراکسیون قرآن و عترت مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت ضمن ابراز خرسندی از موفقیت تیم ایران در مسابقات ارتش ایران و عمان گفت: ارتش نشان داد در تمامی حوزه‌ها اعم ازعرصه‌های نظامی و فن‌آوری برای دفاع از کشور تا تبعیت از ولایت مطلقه فقیه و بعد معنوی همچون فعالیت‌های قرآنی از توفیقات و پیشرفت لازم برخوردار هستند.

نماینده مردم تهران٬ ری٬ شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی افزود: از ارتشی که روزی صیادها و شهید بابایی‌ها را داشته انتظار حضور چنین افرادی می‌رود و ارتشیان باید با تداوم‌بخشی راه این افراد هم در عرصه‌های دفاعی و نظامی پیشرفت‌های خوبی داشته باشند و هم در عرصه قرآنی و بعد دینی و معنوی.

عضو فراکسیون زنان خواستار حمایت از رتبه‌آوران قرآنی تصریح کرد: اگرچه این افراد برای خدا کار کردند اما ما وظیفه داریم با ارتقای شغلی آنها را تشویق کنیم و ضمن تشکر از مسئولانی که زمینه شکوفایی این استعدادها را فراهم کردند٬ از فرماندهی ارتش انتظار می‌رود تشویق‌های مناسب خود را برای آنها داشته باشند و از کسانی که توفیقاتی در عرصه قرآنی داشته‌اند٬ حمایت کنند.

افتخاری با اشاره به سختی کار در حوزه‌های قرآنی گفت: جوانان ما پتانسیل و ظرفیت لازم را دارند و بنابراین مدیریت استعدادها در مسیر درست باعث حضور پرقدرت ایران در مسابقات و رقابت‌های جهانی خواهد شد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس درباره عملکرد دستگاه‌های مرتبط با این حوزه به منظور کشف استعدادها توضیح داد: در گذشته برخی اقدامات مردمی و خودجوش انجام شد و سازمان اوقاف و دستگاههای دیگر نیز برنامه‌ریزی‌هایی داشتند؛ در شرایط کنونی و با تشکیل شورای توسعه فرهنگ قرآنی امید است برای شکوفایی٬ ساماندهی و مدیریت در این عرصه گام‌های مناسب برداشته شود.

در مسابقات قرآنی ارتش ایران و عمان٬ تمامی شرکت‌کنندگان ایرانی صاحب رتبه شدند و نتیجه بی‌سابقه‌ای را رقم زدند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet