هدر موبایل
1390/11/26 14:06:59
سرویس اجتماعی
یوسفیان ملا:

حاشیه‌ها بر اراده قوه قضاییه در برخورد با مفسدان اقتصادی تاثیری ندارد

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه برخی از افراد قصد دارند با ایجاد فضاسازی، اقدامات قو ه قضاییه را تحت تاثیر قرار دهند، گفت: خوشبختانه قوه قضاییه نشان داده که مسائل حاشیه‌ای هیچ تاثیری بر روند فعالیت آن ندارد.
حاشیه‌ها بر اراده قوه قضاییه در برخورد با مفسدان اقتصادی تاثیری ندارد عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه برخی از افراد قصد دارند با ایجاد فضاسازی، اقدامات قو ه قضاییه را تحت تاثیر قرار دهند، گفت: خوشبختانه قوه قضاییه نشان داده که مسائل حاشیه‌ای هیچ تاثیری بر روند فعالیت آن ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/67.jpg حاشیه‌ها,بر,اراده,قوه,قضاییه,در,برخورد,با,مفسدان,اقتصادی,تاثیری,ندارد Icana

عزت الله  یوسفیان ملا در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت،  با اشاره به ضرورت برگزاری علنی دادگاه متهمان فساد مالی اخیر، تصریح کرد: دستگاه قضایی کشور در برخورد با مفسدان اقتصادی تبعیض قائل نمی‌شود و قطعا برای این متهمان نیز حکم قاطعانه‌ای صادر خواهد کرد.

نماینده مردم آمل ولاریجان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: دستگاه قضایی کشور مصمم به برقراری عدالت واجرای آن در جامعه است و برخورد با عوامل فساد اقتصادی نیز در این راستا ارزیابی می‌شود.

وی درباره وجود موضع‌گیری بی‌طرفانه در قوه قضاییه نسبت به این پرونده، افزود: دستگاه قضایی کشور تا کنون به‌گونه‌ای عمل کرده که رفتارش حمل بر بی‌عدالتی وتبعیض نشده است و این موضوع در برخورد قاطعانه با متهمان فساد مالی اخیر قابل مشاهده است.

این نماینده مردم در مجلس هشتم با تاکید بر اینکه قوه قضاییه تاکنون در تمامی امور، موضع‌گیری‌های قاطعانه‌ای از خود نشان داده است، بیان کرد: کارنامه موفق این قوه در بررسی و پیگیری‌های پرونده‌های قضایی در کشور به خوبی قابل پیگیری است.

به گفته یوسفیان ملا داشتن نیروی انسانی آگاه، آشنا، خبره و امین در دستگاه قضایی از جمله امور مهم دستگاه‌ها قضایی است که قوه قضاییه کشور ازاین حیث بسیارکار آمد بوده است.

وی در ادامه درباره حمایت نمایندگان مجلس از قوه قضاییه در پرونده اختلاس اقتصادی، تاکید کرد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی و تمامی دستگاهای اجرایی باید از قوه قضاییه در این مساله حمایت ‌کنند.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس، یادآور شد: برگزاری علنی دادگاه متهمان فساد مالی اخیرنشانگر این نکته است که قوه قضاییه با  قاطعیت با هر فسادی برخورد می‌کند تا اعتماد آسیب دیده مردم به نظام بانکی کشور ترمیم شود و دیگر شاهد وقوع چنین مسائلی در کشور نباشیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet