هدر موبایل
1390/11/26 17:36:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کوثری در واکنش به حضور فتنه‌گران در دربار آل سعود:

عربستان بهتر است به فکر ساماندهی اوضاع داخلی خود باشد

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به حضور مهاجرانی و نوری‌زاده در نشست الجنادریه و دریوزگی از درباره آل سعود گفت: فتنه‌گران با این اقدام، طناب دار را با دستان خود به گردنشان آویختند.
عربستان بهتر است به فکر ساماندهی اوضاع داخلی خود باشد عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به حضور مهاجرانی و نوری‌زاده در نشست الجنادریه و دریوزگی از درباره آل سعود گفت: فتنه‌گران با این اقدام، طناب دار را با دستان خود به گردنشان آویختند. https://cdn.icana.ir/d/019/2009.jpg عربستان,بهتر,است,به,فکر,ساماندهی,اوضاع,داخلی,خود,باشد Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛اسماعیل کوثری نماینده مردم تهران در بهارستان با اشاره به حضور مهره‌های فتنه‌گر و ضد انقلاب همچون مهاجرانی و نوری زاده در دربار آل سعود،این موضوع را اتفاق تازه‌ای ندانسته وبه باشگاه خبرنگاران گفت:فتنه گران فراری و وابسته به جریان‌های معاند و سازمان های جاسوسی،مکررا به آل سعودی و برخی کشورهای منطقه پناه برده و درازای دریافت کمک‌های مالی گسترده، به اقداماتی علیه جمهوری اسلامی ایران دست می‌زنند.
وی درادامه تصریح کرد:اپوزسیون خارج‌نشین و مهره‌های فراری و وابسته،ارتباطات تنگاتنگی با سرویس‌های جاسوسی مختلف دارند و با وعده و وعیدهای پوچ آنان خود را فروخته و درازای کمک های مالی،به عناصر گوش به فرمان و تحت امر آنان درعرصه های مختلف سیاسی،جاسوسی و اقتصادی علیه جمهوری اسلامی ایران تبدیل شده‌اند.

* آل سعود مراقب مراودات خود با فتنه‌گران باشد

کوثری افزود:اینکه آل سعودی افراد وابسته به جریان های فتنه‌گر و ضد انقلاب را جذب و در جلسات و نشست ها از آنها دعوت کرده است اقدام تازه ای نیست اما هشدار ما به حکام آل سعود اینست که مراقب مراودات خود با فتنه‌گران باشد.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس ادامه داد: عربستان، آلت دست آمریکا و هم‌پیمانانش در منطقه است و با برگزاری جلساتی مثل نشست الجنادریه قصد اجرای اهداف آنان در ایران را دارد.

*عربستان به جای توطئه علیه ایران،به فکر ساماندهی به اوضاع داخلی خود باشد

نماینده مردم تهران با تاکید بر اینکه برقراری ارتباط عربستان با فتنه‌گران فراری و کمک های میلیاردی به آنها نشان‌دهنده گوش به فرمانی آل سعود برای آمریکاست، گفت: حکام آل سعود می‌بایست به جای توطئه علیه ایران و اجرای اوامر آمریکا و رژیم صهیونیستی به فکر رفع  نابسامانی و ضعف‌های داخلی کشور خود باشند، چرا که ملت ایران از توطئه و نقشه‌های مزوّرانه آنها آگاه است و از چنین حکومت دیکتاتوری توقعی بیش از این ندارد./

 

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet