ایام محرم 1398
1390/11/26 13:39:57
سرویس اقتصادی
محمدعلی رضایی:

قوه قضاییه تحت‌الشعاع هیچ فشار و تهدیدی قرار نمی‌گیرد

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با بیان اینکه قوه قضاییه هیچ گاه تحت‌الشعاع هیچ فشار و تهدیدی قرار نمی‌گیرد، بر برگزاری علنی جلسه دادگاه پرونده تخلف بزرگ مالی تاکید و تصریح کرد: ما درباره هیچ مقام و مسئولی، مسئله مخفی و پنهانی نداریم.
قوه قضاییه تحت‌الشعاع هیچ فشار و تهدیدی قرار نمی‌گیرد عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با بیان اینکه قوه قضاییه هیچ گاه تحت‌الشعاع هیچ فشار و تهدیدی قرار نمی‌گیرد، بر برگزاری علنی جلسه دادگاه پرونده تخلف بزرگ مالی تاکید و تصریح کرد: ما درباره هیچ مقام و مسئولی، مسئله مخفی و پنهانی نداریم. https://cdn.icana.ir/d/019/12532.jpg قوه,قضاییه,تحت‌الشعاع,هیچ,فشار,و,تهدیدی,قرار,نمی‌گیرد Icana

محمدعلی رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه مشخص شدن همه ابعاد پرونده فساد مالی اخیر مطالبه همه ملت ایران است، اظهار امیدواری کرد که در روز دادگاه، آنچه که مطالبه ملت، رهبر معظم انقلاب و مجلس است محقق شود.

نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: مسائل قضایی روش و مسیر مربوط به خود را دارد، باید توجه داشته باشیم که اگر خواستار عمل به قانون هستیم باید پرونده قضایی مسیر خود را طی کند.

این عضو فراکسیون روحانیون مجلس هشتم، با تاکید بر اینکه تا به امروز قوه قضاییه به خوبی و آنطور که شایسته بود عمل کرده، تصریح کرد: خوشبختانه فرد با تجربه ای برای رسیدگی به این پرونده انتخاب شده، آقای محسنی اژه ای فرد مجربی است و تا امروز کارهای مثبت و قابل توجهی در نظام اسلامی انجام داده است.

رضایی با اشاره به حمایت و توجه مجلس به رسیدگی به این پرونده و همچنین آقای محسنی‌اژه‌ای، یادآور شد: قوه قضاییه ما هیچ گاه تحت‌الشعاع هیچ فشار و تهدیدی قرار نمی‌گیرد؛ زیرا این قوه  همیشه مستقل و مقتدر  عمل می کند.

این عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس هشتم، برگزاری دادگاه این فساد بزرگ را به صورت علنی خواستار شد و گفت: این موضوع می‌تواند بسیار تاثیرگذار باشد؛ زیرا مردم می‌خواهند بدانند سه هزار میلیارد تومان به چه کیفیتی و چگونه جابه‌جا شده است.

به گفته نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس هشتم، در این دادگاه همه زوایا باید روشن شود و مردم آگاهی پیدا کنند؛ چرا که ما درباره هیچ مقام و مسئولی، مسئله مخفی و پنهانی نداریم./

پایان پیام  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet