حلول ماه ربیع الاول
1390/11/26 16:43:06
سرویس بین الملل
رنجبرزاده: حقوق بشر متعلق به همه بشریت نیست

سکوت سازمان‌های بین المللی در برابر دیکتاتوری آل خلیفه تعجب برانگیز است

عضو شورای مرکزی فراکسیون بیداری اسلامی،با بیان اینکه سکوت سازمان‌های بین‌المللی در برابر کشتار دیروز در بحرین از سوی آل خلیفه بسیار تعجب برانگیز است، گفت: ظاهرا حقوق بشر متعلق به همه بشریت نیست.
سکوت سازمان‌های بین المللی در برابر دیکتاتوری آل خلیفه تعجب برانگیز است عضو شورای مرکزی فراکسیون بیداری اسلامی،با بیان اینکه سکوت سازمان‌های بین‌المللی در برابر کشتار دیروز در بحرین از سوی آل خلیفه بسیار تعجب برانگیز است، گفت: ظاهرا حقوق بشر متعلق به همه بشریت نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/3401.jpg سکوت,سازمان‌های,بین,المللی,در,برابر,دیکتاتوری,آل,خلیفه,تعجب,برانگیز,است Icana

 اکبر رنجبرزاده درگفت‌وگو با خبرنگار بین‌الملل خبرگزاری خانه ملت، درباره سکوت سازمان‌های بین المللی در مقابل گلوله باران تظاهر کنندگان بحرینی، با بیان اینکه سکوت این سازمان‌ها تا این اندازه تعجب برانگیز است، گفت: ظلم و ستم  بر مسلمان‌های جهان سوم، از سوی نهادهای حقوقی بشر رصد نمی شود.

حقوق بشر متعلق به همه بشریت نیست

نماینده مردم اسد آباد درمجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه صحبت از حقوق بشر فقط تا زمانی زده می شود که منافع استکبار، آمریکا و رژیم صهیونیستی حفظ شود، افزود: حقوق بشر فقط برای مقاطع و اهداف خاصی صورت می‌گیرد و متعلق به همه بشریت نیست.

وی، ادامه داد: درحالی که صحنه خشونت و درگیری بزرگ بحرین درروز گذشته، از چشم هیچ کس نمی توانست دور بماند، اما سازمان‌های بین‌المللی واکنشی نسبت به کشتار مردم نداشتند؛ این وضع نشان می دهد که حقوق بشر همیشه یک ابزار و نه واقعیت و حقیقتی است که بخواهد در جهت حمایت از بشریت به کار رود.

نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس هشتم، ادامه داد:حقوق بشرابزاری است که هر گاه منافعی به نام صهیونیسم در کار باشد، ابزارحقوق بشر هم باید به کار آید و اگر منافع صهیونیسم درکار نباشد، حقوق بشری وجود نخواهد داشت.

رنجبرزاده با محکوم کردن کشتار مسلمانان و انقلابیون بحرینی، گفت: فشارهایی که در حال حاضر به مسلمانان وارد می‌شود، نشانه‌های موفقیت مسلمانان است، یعنی ترسی که در دل  رژیم صهیونیستی و دیکتاتورهای منطقه از تاثیر بیداری مسلمانان به وجود آمده، هر روز بیشتر می‌شود و وقتی رژیم صهیونیستی عزم و اراده مسلمانان را می‌بیند، بازار کشتار و گلوله بستن مسلمانان را بیشتر می‌کند.

این عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس هشتم، با بیان اینکه دیکتاتورها حتی تاب یک روز جشن انقلاب را نیاوردند، گفت: حمایت وقیحانه آل سعود ازآل خلیفه جنبه دیگری ازواقعیت‌های تلخ سالگرد انقلاب بحرین در روز گذشته بود.

وی ادامه داد: آل سعود خودش ابزار دست شیطان بزرگ، آمریکا است و تنها پوشش مسلمانی را به خود گرفته و در واقع با خروج از اسلام به دامن آمریکا پناه برده‌ است.

عضو شورای مرکزی فراکسیون بیداری اسلامی درباره اینکه این حد از دیکتاتوری آل خلیفه و آل سعود  به چه دلیلی است، اظهار کرد: خوی دیکتاتوری آل خلیفه و آل سعود به این دلیل است که خود را در آستانه سقوط می‌بینند، وضع بحرین مصداق همان حدیث معروف از حضرت علی (ع) که می‌گوید حکومت با کفر باقی می‌ماند اما حکومت با ظلم باقی نمی‌ماند.

وی تاکید کرد:: آل خلیفه و آل سعود از مسیر انسانیت خارج شده‌اند و پیش‌بینی ما این است که انقلاب مردم بحرین به زودی به نتیجه می‌رسد و عربستان یک بار دیگر متحد دیکتاتور دیگری را در منطقه از دست می‌دهد

تظاهرات گسترده کفن پوشان انقلابی بحرین در جشن یک سالگی انقلاب، با گلوله باران آل خلیفه وبا حمایت آل سعود روز گذشته به خاک و خون کشیده شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet