هدر اصلی
1390/11/26 18:18:20
سرویس سیاسی
مبلغی:

فقه در قانون دغدغه جهان اسلام است

رئیس مرکز تحقیقات اسلامی مجلس شورای اسلامی با تاکید اینکه کنفرانس فقه در قانون باید در آینده نیز ادامه یابد، گفت: فقه در قانون دغدغه جهان اسلام است.
فقه در قانون دغدغه جهان اسلام است رئیس مرکز تحقیقات اسلامی مجلس شورای اسلامی با تاکید اینکه کنفرانس فقه در قانون باید در آینده نیز ادامه یابد، گفت: فقه در قانون دغدغه جهان اسلام است. https://cdn.icana.ir/d/019/4952.jpg فقه,در,قانون,دغدغه,جهان,اسلام,است Icana

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری خانه ملت از قم؛ احمد مبلغی رئیس مرکز تحقیقات اسلامی مجلس شورای اسلامی در کنفرانس فقه و قانون ضمن تشکر از برگزارکنندگان کنفرانس، از حضور اصحاب مقالات، شخصیت‌های خارجی، علما و دانشمندان در کنفرانس تشکر کرد.

وی از حضور علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی و امام جمعه شهر قم تشکر ویژه کرد و گفت: پس از ریاست علی لاریجانی در مجلس شورای اسلامی رابطه حوزه و مجلس دچار تحولی بزرگ شد.

مبلغی افزود: با توجه به اینکه فقه در قانون دغدغه تمام جهان اسلام است، این کنفرانس آغازکننده راهی برای دینی شدن قوانین است و چنین گردهمایی‌هایی در آینده نیز ادامه دارد.

وی یادآور شد: در کنفرانس فقه و قانون که در مدت 2 روز برگزار می‌شود، نشست‌هایی تخصصی با عنوان مباحث توصیفی و تحلیلی ورود به بحث رابطه فقه و قانون، فرضیه و پیشنهادها، فقه و رابطه آن با حوزه‌های خاص قانون و راه‌های سامان‌بخشی به رابطه فقه و قانون برگزار می‌شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet