انتخابات ریاست جمهوری
1390/11/26 18:40:36
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کواکبیان:

اصلاح‌طلبان تنها در قالب جبهه مردم‌سالاری در انتخابات شرکت می‌کنند

دبیر کل جبهه مردم‌سالاری گفت:‌اصلاح‌طلبان تنها در قالب فهرست‌های این جبهه در انتخابات شرکت خواهند کرد لذا تشکیل طیف‌های سیاسی چون جبهه مردمی اصلاحات و اصلاح طلبان معتدل صحت ندارد.
اصلاح‌طلبان تنها در قالب جبهه مردم‌سالاری در انتخابات شرکت می‌کنند دبیر کل جبهه مردم‌سالاری گفت:‌اصلاح‌طلبان تنها در قالب فهرست‌های این جبهه در انتخابات شرکت خواهند کرد لذا تشکیل طیف‌های سیاسی چون جبهه مردمی اصلاحات و اصلاح طلبان معتدل صحت ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/13562.jpg اصلاح‌طلبان,تنها,در,قالب,جبهه,مردم‌سالاری,در,انتخابات,شرکت,می‌کنند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ مصطفی کواکبیان دبیر کل جبهه مردم‌سالاری به باشگاه خبرنگاران گفت:‌این جبهه تاکنون در سراسر کشور 100 نامزد انتخاباتی تایید صلاحیت شده را در سراسر کشور شناسایی کرده است و در صدد است با سنجش میزان کارآمدی و تجربه کاری آنها در خصوص حضورشان در جبهه مردم‌سالاری تصمیم گرفت.

وی افزود:به طورقطع جبهه مردم‌سالاری در 27 بهمن‌ماه لیست انتخاباتی خود درحوزه انتخابیه تهران را مشخص خواهد کرد.

کواکبیان خاطرنشان کرد:این جبهه در لیست انتخاباتی خود در تهران 15 نفر را به عنوان نامزدهای متقاضی ورود به مجلس نهم معرفی خواهد کرد.

دبیر کل جبهه مردم سالاری در خصوص تشکیل برخی از طیف‌های سیاسی منتصب به جریان اصلاح‌طلب گفت:‌ هیچگونه جریانی در قالب جریان اصلاح طلب به جز جبهه مردم‌سالاری فعالیت نمی‌کند لذا تشکیل جبهه‌هایی همچون اصلاح‌طلبان معتدل و یا جبهه مردمی اصلاحات صحت ندارد و لیست انتخاباتی اصلاح طلبان تنها در قالب جبهه مردم‌سالاری منتشر خواهد شد.

کواکبیان تصریح کرد:‌ بیشتر سرلیست‌های انتخاباتی جبهه مردم‌سالاری از روسای کمیسیون‌های فعلی مجلس هشتم هستند و این جبهه سعی خواهد کرد در راستای هر چه با شکوه‌تر برگزار شدن انتخابات مجلس نهم تلاش کنند و هیچگاه انزواطلبی را در پیش نخواهد گرفت./


پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet