خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1390/11/28 09:50:27
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو کمیسیون بهداشت و درمان:

افزایش قیمت دارو به ضرر مردم است

مسئولان اجرایی واقعیت ها را باید به رییس جمهور و کمیسیون بهداشت مجلس اعلام کنند،تا چاره جویی و برنامه ریزی شود؛طوری نباشد که سرها را زیر برف کنیم و بگوییم اتفاقی نیفتاده.
افزایش قیمت دارو به ضرر مردم است مسئولان اجرایی واقعیت ها را باید به رییس جمهور و کمیسیون بهداشت مجلس اعلام کنند،تا چاره جویی و برنامه ریزی شود؛طوری نباشد که سرها را زیر برف کنیم و بگوییم اتفاقی نیفتاده. https://cdn.icana.ir/d/019/7073.jpg افزایش,قیمت,دارو,به,ضرر,مردم,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛عبد العزیز جمشید زهی عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی به اعتدال،گفت: خیلی از داروها به صورت قاچاق وارد کشور می شوند و از سویی به دلیل تحریم ها برخی داروهایی هم که قانونی وارد می شوند ، از طریق چند واسطه اقدام شده و به همین دلیل افزایش قیمت دارو را شاهد هستیم.

نماینده مردم سراوان افزود: البته دوستان وزارت بهداشت می گویند از چند ماه پیش می دانستیم این اتفاق خواهد افتاد و انبارهایمان پراست و مشکل نداریم ، اما بعید می دانم که اینگونه باشد.

وی خاطرنشان کرد:افزایش قیمت دارو به ضرر مردم است خصوصا خانواده هایی که بیماران صعب العلاج دارند لازم است از  سوی دولت حمایت شوند.

جمشید زهی تصریح کرد:نابسامانی های ارزی هم به مشکلات افزود و نابسامانی های بسیاری را شاهد هستیم.

وی گفت: مردم واقعا در فشارند ؛ کسی منکر این موضوع نیست و این یک واقعیت است؛ دولت باید فکری به حال این نابسامانی ها کند تا لطمه بیشتر به مردم وارد نشود .

جمشید زهی افزود:مسئولان اجرایی واقعیت ها را باید به شخص رییس جمهور و کمیسیون بهداشت مجلس  اعلام کنند،تا چاره جویی و برنامه ریزی شود؛طوری نباشد که سرها را زیر برف کنیم و بگوییم اتفاقی نیفتاده،چرا که اکثر مشکلات به وجود آمده از همین موضوع شکل می گیرد؛ مسئولان علی رغم اینکه می دانند مشکل چیست و از کجاست،می گویند اتفاقی نیفتاده ؛ این عملکرد سبب لطمه به نظام و ایجاد نارضایتی مردم خواهد شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet