شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1390/11/28 12:58:20
سرویس دیگر رسانه‌ها_
باهنر:

امیدوارم خبر رد صلاحیت صدر صحیح نباشد

نایب رئیس​ اول مجلس، ابراز امیدواری کرد که اگر مشکلی در تایید صلاحیت نایب رئیس دوم مجلس بوجود آمده، حل شود.
امیدوارم خبر رد صلاحیت صدر صحیح نباشد نایب رئیس​ اول مجلس، ابراز امیدواری کرد که اگر مشکلی در تایید صلاحیت نایب رئیس دوم مجلس بوجود آمده، حل شود. https://cdn.icana.ir/d/019/14174.jpg امیدوارم,خبر,رد,صلاحیت,صدر,صحیح,نباشد Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛محمدرضا باهنر نماینده تهران و نامزد منتخب جبهه متحد اصولگرایان در واکنش به اینکه در روزهای اخیر خبرهایی از رد صلاحیت شهاب​الدین صدر همکار وی در هیات رئیسه مجلس هشتم،منتشر شده است، به خبرآنلاین گفت:بنده اظهار تاسف عمیق خود را از ردصلاحیت ایشان اعلام می کنم. امیدوارم یا خبر صحیح نباشد و یا اینکه مشکل ایجاد شده حل شود.
او در روزهای گذشته در گفت​وگوی دیگری که با خبرآنلاین داشت، در واکنش به شایعاتی دال بر اینکه اختلاف سلیقه او با صدر مانع قرار گرفتن نام وی در لیست جبهه متحد شده است نیز با تکذیب این موضوع، گفت: چون امکان این اتهام وجود داشت، واقعا من هیچ گاه در جلسات جبهه متحد در مورد ایشان صحبت نکردم. هر چند که شاید موضع شخصی با ایشان داشته باشم اما در آن جلسات اعلام نکردم.
باهنر با بیان اینکه صدر هم مثل خیلی های دیگر در رای گیری نهایی پذیرفته ، ادامه داد: باز هم نمی خواهم بگویم خدای ناکرده متهم به چیزی بود یا مشکل خاصی داشت.نه آقای صدر به صورت طبیعی در پروسه رای گیری، رای کافی را نیاورد.
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet