شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1390/11/28 10:09:00
سرویس سیاسی
لاریجانی:

وزارت ورزش و جوانان در حمایت از جوانان ضعیف عمل کرده است

رئیس مجلس شورای اسلامی بر نقش ضعیف و کمرنگ وزارت ورزش و جوانان در حمایت از موسسات مردم‌نهاد به ویژه جوانان تاکید کرد و گفت: متاسفانه از زمان ادغام وزارت ورزش با سازمان ملی جوانان توجه به این قشر مهم جامعه کم شده است.
وزارت ورزش و جوانان در حمایت از جوانان ضعیف عمل کرده است رئیس مجلس شورای اسلامی بر نقش ضعیف و کمرنگ وزارت ورزش و جوانان در حمایت از موسسات مردم‌نهاد به ویژه جوانان تاکید کرد و گفت: متاسفانه از زمان ادغام وزارت ورزش با سازمان ملی جوانان توجه به این قشر مهم جامعه کم شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/16322.jpg وزارت,ورزش,و,جوانان,در,حمایت,از,جوانان,ضعیف,عمل,کرده,است Icana

 به گزارش خبرنگارگروه سیاسی خبرگزاری خانه ملت از قم، علی لاریجانی درحاشیه بازدید از دومین نمایشگاه دستاوردهای موسسات مردم‌نهاد استان قم در جمع خبرنگاران با اشاره به این که حضور موسسات مردم‌نهاد و ایجاد نمایشگاه‌های دستاورد این موسسات شروع خوبی است افزود: حضور خانم‌ها و آقایان در حوزه هنری، اجتماعی و زیست محیطی نشان‌دهنده روحیه و حیات خوب برای ادامه این گونه کارها است.

رئیس مجلس شورای اسلامی بر نقش ضعیف و کمرنگ وزارت ورزش و جوانان در حمایت از موسسات مردم‌نهاد به ویژه جوانان تاکید کرد و گفت: متاسفانه از زمان ادغام وزارت ورزش با سازمان ملی جوانان توجه به این قشر مهم جامعه کم شده است. از این رو محمدعباسی وزیر ورزش و جوانان باید برای حمایت از موسسات مردم‌نهاد جوان برنامه‌ریزی دقیقی انجام دهد.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سوالی مبنی بر نقش NGOها در پرشور کردن انتخابات پیش روی مجلس تصریح کرد: انتخابات یک مساله ملی برای کشور است از این رو مسوولان و سازمان‌ها باید با حضور خودشان از حیثیت ملی کشور دفاع کنند.

رییس فراکسیون اصولگرایان مجلس هشتم با تاکید بر نقش پررنگ حضور مردم در بهتر برگزار شدن انتخابات مجلس افزود: اگر مردم در انتخابات حضور داشته باشند می‌توانند انتخاب و به تبع آن مجلس بهتری در آینده داشته باشند.

وی ادامه داد: هم‌اکنون موسسات مردم نهاد واسط میان مردم و دستگاه‌های اجرایی هستند. از این رو می‌توانند نقش موثری در راهنمایی مردم داشته باشند.

پایان پیام 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet