هدر موبایل
1390/11/28 17:04:26
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رئیس کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس:

اژه ای مرد میدان مبارزه با مفاسد بزرگ است

حجت‌الاسلام شاهرخی با بیان اینکه محسنی‌اژه‌ای سابقه‌ای درخشان در برخورد با فساد دارد و مرد میدان مبارزه با مفاسد بزرگ است،گفت:عزم جدی دستگاه قضائی برای برخورد با مفاسد موجب دلگرمی مردم خواهد بود و در این مبارزه دستگاه قضایی مورد حمایت رهبر معظم انقلاب و مردم است.
اژه ای مرد میدان مبارزه با مفاسد بزرگ است حجت‌الاسلام شاهرخی با بیان اینکه محسنی‌اژه‌ای سابقه‌ای درخشان در برخورد با فساد دارد و مرد میدان مبارزه با مفاسد بزرگ است،گفت:عزم جدی دستگاه قضائی برای برخورد با مفاسد موجب دلگرمی مردم خواهد بود و در این مبارزه دستگاه قضایی مورد حمایت رهبر معظم انقلاب و مردم است. https://cdn.icana.ir/d/019/521.jpg اژه,ای,مرد,میدان,مبارزه,با,مفاسد,بزرگ,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛حجت‌الاسلام علی شاهرخی رئیس کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس شورای اسلامی با اشاره به بررسی پرونده فساد بزرگ بانکی که به اختلاس3 هزار میلیاردی شهره شده بود،به فارس گفت:دستگاه قضایی برای برخورد قاطع و بدون اغماض با عاملان فساد بانکی اخیر تاکید دارد و مردم مطمئن باشند که قوه قضائیه ذره‌ای از حق مردم چشم‌پوشی نخواهد کرد.

وی با بیان اینکه عزم دستگاه قضائی برای برخورد با فساد بانکی اخیر با انتصاب حجت‌الاسلام محسنی‌اژه‌ای به سمت مامور رسیدگی به این پرونده مبرز شده است، گفت: تردیدی وجود ندارد که آقای محسنی اژه‌ای با سوابق درخشان و روشنی که دارد به عادلانه ترین حالت ممکن به پرونده فساد رسیدگی خواهد کرد.

شاهرخی با تاکید بر اینکه با برخورد قاطع دستگاه قضائی با مفسدان فساد بانکی اخیر دلگرمی مردم به دستگاه قضائی بیشتر از گذشته خواهد شد، تصریح کرد: مجلس شورای اسلامی به عنوان حامی حقوق مردم در پرونده فساد بانکی از قاضی‌اژه‌ای حمایت خواهد کرد چرا خواست اصلی مردم در بحث پرونده فساد بانکی برخورد قاطع با مفسدان است.

وی با اشاره به برگزاری دادگاه فساد بانکی اخیر در هفته آینده،گفت:مردم منتظر صدور حکم برای مفسدان هستند و انتظار دارند با هر فرد و شخصیتی که در این فساد نقش داشته برخورد شود که انشاءالله همینطور خواهد شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet