هدر موبایل
1390/11/29 11:31:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
تجری:

گروه‌ها با مشی روشن و شفاف به اخلاق انتخاباتی پایبند باشند

یک عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس ضمن تاکید بر حفظ حرمت شخصیت‌های محوری و شاخص جریان‌های سیاسی گفت:گروه‌ها و جریانات با مشی روشن و شفاف باید همواره به اخلاق و مبانی قانون به خصوص در ایام انتخابات پایبند باشند.
گروه‌ها با مشی روشن و شفاف به اخلاق انتخاباتی پایبند باشند یک عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس ضمن تاکید بر حفظ حرمت شخصیت‌های محوری و شاخص جریان‌های سیاسی گفت:گروه‌ها و جریانات با مشی روشن و شفاف باید همواره به اخلاق و مبانی قانون به خصوص در ایام انتخابات پایبند باشند. https://cdn.icana.ir/d/019/1582.jpg گروه‌ها,با,مشی,روشن,و,شفاف,به,اخلاق,انتخاباتی,پایبند,باشند Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛فرهاد تجری به ایسنا گفت:از آن جا که هرگونه تخلف از سوی گروه‌ها و جریانات سیاسی باعث بی‌اعتباری آن تفکر و جریان می‌شود،این گروه‌ها باید علاوه بر پایبندی به اخلاق، قانون و شرع، با محکوم کردن رفتارهای خلاف عرف از حیثیت و اعتبار جریان خود در افکار عمومی دفاع کنند.البته مردم فهیم و عزتمند ایران با انتخاب خود به این‌گونه رفتارهای خلاف اخلاق جواب منفی خواهند داد.

این نماینده اصولگرای مجلس هشتم در ادامه عرصه‌ انتخابات به‌خصوص انتخابات نهمین دوره مجلس را بستری برای اثبات اقتدار نظام و مردم به دشمنان عنوان و اظهار کرد: ازآن جا که دشمنان نظام، انقلاب و مردم پس از فتنه 88 به دنبال القای شبهه تقلب و ناامنی در انتخابات برای خدشه‌دار کردن انسجام و اقتدار نظام هستند، هر حرکت و رفتاری که با دامن زدن به این مسائل فضای انتخابات را تحت تاثیر منفی قرار دهد، حرکتی خائنانه و در راستای منافع دشمنان نظام و مردم است.

نماینده مردم قصرشیرین درمجلس خاطرنشان کرد:بااین وجود متاسفانه شاهد برخی رفتارها، حرکات و بداخلاقی‌ها از سوی برخی کاندیداها بدون توجه به منافع ملی و منطقه‌ای هستیم که این افراد برای دستیابی به منافع شخصی، باندی و گروهی‌شان حاضر به پشت پا زدن به منافع ملی و ایجاد تحرکات و تهییجات کاذب با ارایه مطالب کذب می‌شوند که این نوع رفتارها به منافع ملی ضربه وارد می‌کند.

وی ادامه داد:افرادی با ایجاد شبهه،دادن اطلاعات غلط و بیان یک سری موضوعات و مطالب بدون ارتباط با وظایف نمایندگی سعی در آلوده کردن فضای انتخابات و ایجاد توقعات کاذب دارند، که این رویکرد علاوه بر افزایش سطح انتظارات مردم از نمایندگان، باعث دلسردی و سرخوردگی مردم به دلیل محقق نشدن این خواسته‌های محدود و غیرواقعی می‌شود.

به گفته تجری،اتخاذ این رفتارها باعث ایجاد فضای بی‌اعتمادی و ناامیدی در بین مردم و در نهایت خدشه به بنیان‌های ملی می‌شود.

تجری درپایان وظیفه مسوولان در دستگاه‌های نظارتی،امنیتی،قضایی و شورای نگهبان را رصد کردن این نوع رفتارها و برخورد با خاطیان عنوان کرد و نقش دستگاه‌های فرهنگی، صدا و سیما و رسانه‌ها را تبیین وظایف، اختیارات و جایگاه نمایندگی و به طور کلی روشنگری در این برهه برشمرد./

 

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet