شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1390/11/29 11:35:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
باهنر:

کاندیداها باید آمادگی عدم پیروزی را داشته باشند

دبیر کل جامعه اسلامی مهندسین گفت: کاندیداهای نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اخلاق شکست و پیروزی را در خود نهادینه کنند.
کاندیداها باید آمادگی عدم پیروزی را داشته باشند دبیر کل جامعه اسلامی مهندسین گفت: کاندیداهای نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اخلاق شکست و پیروزی را در خود نهادینه کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/9440.jpg کاندیداها,باید,آمادگی,عدم,پیروزی,را,داشته,باشند Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛محمدرضا باهنر دبیر کل جامعه اسلامی مهندسین با اشاره به اینکه کاندیداها درانتخابات مجلس باید به دو محور دقت و توجه داشته باشند،به باشگاه خبرنگاران گفت: کاندیداهای نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی باید به اخلاق انتخاباتی برد ومحور اخلاق پیروزی و اخلاق شکست توجه و دقت بیشتری داشته باشند.
باهنر افزود: کاندیداها باید آمادگی عدم پیروزی را دراین عرصه رقابتی دارا باشند و در صورت رای نیاوردن، احساس نکنند که دنیا به آخر رسیده است.
دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری پیرامون اینکه کاندیداها مراقب باشند تا کلاهی که در سال 88 بر سر سران فتنه رفت سر آنان نرود،گفت:درصورت عدم پیروزی کاندیدایی نباید وی به تخلف تن در دهد
این نماینده مجلس شورای اسلامی با تاکید بر رعایت اخلاق پیروزی بعد از اتمام انتخابات، افزود: در صورت پیروزی، کاندیدا گمان نکند که این پیروزی تا باد ماندگار است و با محبت و دوستی با رقیبان خود برخورد کنند.
باهنر با اشاره به اینکه کاندیدا باید در تبلیغات انتخاباتی بر نکات مثبت خو تکیه کند گفت: کاندیداها در طول تبلیغات انتخاباتی بر نکات مثبت خود تکیه و از تخریب دیگران پرهیز کنند چرا که تخریب هم به ضرر تخریب کننده و هم به ضرر تخریب شونده است.
دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین ادامه داد کاندیداها در زمان تبلیغات برنامه های خود را ارایه کنند چرا که با نفی دیگران و روی آوردن به بداخلاقی های انتخاباتی، مردم پای صندوق های رای پاسخ چنین عملکردی را خواهند داد.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه از هر 12 کاندیدا 1 نفر رای می آورد اظهار داشت: تعداد کاندیداها بیش از 10 برابر کرسی های مجلس است و کاندیدا باید از هم اکنون آماده پیروزی و یا شکست باشد.
باهنر ادامه داد: کاندیداها باید موفقیت را در عمل به وظایف خود ببینند نه پیروزی در انتخابات.
وی در نفی اتصال کاندیدا به کانون قدرت و ثروت گفت: معارف و مبانی اسلامی ما و همچنین مقام معظم رهبری نیز پیرامون وصل بودن کاندیدا به مراکز قدرت و ثروت هشدارهایی را داده اند.
باهنر ادامه داد: کاندیدای متصل به ما کانون قدرت و ثروت وامدار این کانون ها خواهد بود و عملا آزادیی برای کاندیداها باقی نخواهد ماند.
دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین با اشاره به اینکه انتخابات هزینه های دارد که باید تامین شود گفت: انتخابات برای کاندیدا هزینه هایی دارد که بایدتامین شود و اگر این هزینه ها از کمک های مردمی برآورده شود خوب است.
وی ادامه داد:هزینه های هنگفت و غیرعرفی توسط هیئت های نظارت شورای نگهبان و قوه قضاییه رصد می شود و در صورت گزارش تخلفی با فرد خاطی برخورد صورت می گیرد./


پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet