حلول ماه ربیع الاول
1390/11/29 13:12:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سیدحسین هاشمی:

صنایع برای اجرای مرحله دوم هدفمندی یارانه ها آماده نیستند

رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: اجرای مرحله اول طرح هدفمندی یارانه‌ها در بخش صنعت،معدن،کشاورزی و حمل و نقل چندان موفق نبود،لذا برای مرحله دوم باید نقاط ضعف شناسایی شود.
صنایع برای اجرای مرحله دوم هدفمندی یارانه ها آماده نیستند رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: اجرای مرحله اول طرح هدفمندی یارانه‌ها در بخش صنعت،معدن،کشاورزی و حمل و نقل چندان موفق نبود،لذا برای مرحله دوم باید نقاط ضعف شناسایی شود. https://cdn.icana.ir/d/019/14731.jpg صنایع,برای,اجرای,مرحله,دوم,هدفمندی,یارانه,ها,آماده,نیستند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛سیدحسین هاشمی درمورد اجرای طرح هدفمندی یارانه‌ها در فاز دوم گفت:اینکه ‌گفته می‌شود صنایع برای اجرای مرحله دوم طرح آماده‌اند، نظر کارشناسی دقیقی نیست.

نماینده مردم میانه در مجلس ابراز عقیده کرد، در مرحله اول اجرای طرح هدفمندی یارانه‌ها، تنها حدود 20 درصد اجرا شده است. لذا اعلام آمادگی صنایع برای اجرای فاز دوم طرح به آمادگی ساختاری نیاز دارد، چرا که مهم‌ترین بخش عملیاتی طرح فراهم کردن منابع آن است که آن هم نه تخصیص داده شده و نه دولت می‌تواند آن را فراهم کند.

رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان این‌که امیدواریم همان رقم 10 هزار میلیارد تومان که در بودجه سال 90 به عنوان سهم صنایع و بخش‌های کشاورزی و حمل و نقل و معدن در نظر گرفته شده بود تا پایان سال جاری پرداخت شود، گفت: منابع مالی در صنعت، مانند خون در بدن انسان است و اگر کاهش پیدا کند منجر به کاهش تولید، تعدیل نیرو و حتی تعطیلی بنگاه‌ها خواهد شد./

 

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet