هدر موبایل
1390/11/29 15:33:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نوباوه وطن:

تنوع طیف‌های شرکت‌کننده در انتخابات جذابیت بیشتری برای مردم دارد

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، تنوع طیف‌ها و جناح‌های شرکت‌کننده در انتخابات مجلس نهم را نشانگر یک رقابت سالم و پویا دانست.
تنوع طیف‌های شرکت‌کننده در انتخابات جذابیت بیشتری برای مردم دارد عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، تنوع طیف‌ها و جناح‌های شرکت‌کننده در انتخابات مجلس نهم را نشانگر یک رقابت سالم و پویا دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/289.jpg تنوع,طیف‌های,شرکت‌کننده,در,انتخابات,جذابیت,بیشتری,برای,مردم,دارد Icana
به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛بیژن نوباوه‌وطن نماینده مردم تهران در خانه ملت با بیان اینکه تنوع طیفها و جناح های شرکت‌کننده در انتخابات، تنوع و جذابیت بیشتری را برای مردم به دنبال خواهد داشت، به باشگاه خبرنگاران گفت:رقابت منطقی،جناحی و حتی درون جناحی موجود در کشو،نشانگر رقابت سالم و پویا برای انتخابات مجلس نهم است.
وی در ادامه با اشاره به شرکت پرشوراقشار مختلف مردم در انتخابات مجلس افزود: هر قدر تنوع تخصص‌ها کاندیدا بیشتر باشد و کاندیداها با سلایق متنوع‌تری در انتخابات حضور داشته باشند،یقینا قشر وسیع‌تری از جامعه را پوشش داده و نیازهای آنان را پاسخ خواهند داد.
نماینده مردم تهران، با تاکید برضرورت تقویت گفتمان امام و رهبری در جامعه بعد از 33 سال از پیروزی انقلاب اسلامی و برگزاری بیش از 30 انتخابات،اظهار داشت:تعهد اخلاقی و فردی از جمله عدم وابستگی به کانون های قدرت و ثروت و عدم سکوت در برابر ظلم و تعدی که بعد از انتخابات سال 88 به انقلاب شد،از بهترین معیارهایی است که مردم می توانند کاندیدای اصلح را از طریق آن انتخاب کنند.
نوباوه وطن با بیان اینکه تخصص و جسارت از ویژگی های مثبت نمایندگان مردم در خانه ملت است، تصریح کرد: نماینده مردم با تخصص خود در امور اجرایی، موظف به اهتمام در امور مردم و با جسارت خود موظف به نظارت بر سایر دستگاهها و احقاق حقوق اقشار مختلف جامعه خواهند بود./
 
 
پایان پیام
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet