ایام محرم 1398
1390/11/29 15:01:40
سرویس سیاسی

تصویب طرح کاهش مالیات کارگران در کنگره آمریکا

کنگره آمریکا پس از سه ماه طرح کاهش مالیات بیش از ۱۶۰ میلیون کارگر را تصویب کرد.
تصویب طرح کاهش مالیات کارگران در کنگره آمریکا کنگره آمریکا پس از سه ماه طرح کاهش مالیات بیش از 160 میلیون کارگر را تصویب کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/728.jpg تصویب,طرح,کاهش,مالیات,کارگران,در,کنگره,آمریکا Icana

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری خانه ملت به نقل از رویترز، مجلس نمایندگان آمریکا در جلسه روز گذشته (جمعه) در سال پایانی ریاست‌جمهوری «باراک اوباما»، نهایتا طرح کاهش مالیات پرداختی از سوی 160 میلیون کارگر را تصویب کرد.

در حالی که تصویب این طرح مزیتی برای دولت دموکرات باراک اوباما به‌شمار می‌رود، جمهوری‌خواهان و «جان بوینر» رئیس مجلس نمایندگان آمریکا از مخالفان سرسخت این طرح هستند.

این لایحه برای نمایندگان کنگره آمریکا بیش از هرچیزی لایحه‌ای سیاسی به‌شمار می‌رفت که با تبلیغات صورت گرفته 40 درصد از نمایندگان به آن رای منفی دادند.

این لایحه که افزایش دوره اعطای مزایای بیکاری را به همراه داشت با رای موافق 293 نماینده در قبال 132 رای مخالف به تصویب رسید.

مجلس سنای آمریکا نیز پیش از این با 60 رای موافق در قبال 36 رای مخالف آن را تصویب کردند.

این مصوبه هم‌اکنون برای اجرایی شدن و تبدیل به قانون باید به کاخ سفید برود که انتظار می‌رود امضای بی‌درنگ اوباما را به همراه داشته باشد.

اکنون با افزوده شدن 100 میلیارد دلار به میزان بدهی آمریکا، هدف از تدوین این لایحه تحریک بیش از پیش اقتصاد آمریکا بوده است؛ مصوبه‌ای که می‌تواند بر انتخاب مجدد اوباما در انتخابات ریاست‌جمهوری آینده موثر باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet