خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1390/11/30 08:46:46
سرویس فرهنگی
امیدوار رضایی:

سابقه مدیریتی شرطی مهم‌تر از داشتن تخصص در یک رشته ورزشی خاص است

رئیس فراکسیون ورزش مجلس با تاکید بر ضرورت آشنایی با عرصه ورزش به منظور داشتن عملکرد موفق مدیریتی در آن تاکید کرد: در احراز پست مدیریتی٬ دارا بودن سابقه مدیریتی شرط مهم‌تری از داشتن تخصص در یک رشته ورزشی خاص است.
سابقه مدیریتی شرطی مهم‌تر از داشتن تخصص در یک رشته ورزشی خاص است رئیس فراکسیون ورزش مجلس با تاکید بر ضرورت آشنایی با عرصه ورزش به منظور داشتن عملکرد موفق مدیریتی در آن تاکید کرد: در احراز پست مدیریتی٬ دارا بودن سابقه مدیریتی شرط مهم‌تری از داشتن تخصص در یک رشته ورزشی خاص است. https://cdn.icana.ir/d/019/2586.jpg سابقه,مدیریتی,شرطی,مهم‌تر,از,داشتن,تخصص,در,یک,رشته,ورزشی,خاص,است Icana

امیدوار رضایی میرقائد در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت درباره حضور سیاسیون در عرصه ورزش کشور گفت: اگر سیاسی بودن به این معنا باشد که  یک حزب و یا گروه سیاسی بدون آشنایی با ورزش وارد این عرصه شود٬ غلط است؛ همچنانکه ورود ورزشکار ناآشنا به سیاست در صحنه سیاسی کشور توجیهی ندارد.

نماینده مردم مسجد سلیمان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نمی‌توان یک طرفه قضاوت کرد٬ افزود: تخصص عامل اصلی و ارزشی به شمار می‌رود اما سابقه مدیریتی در احراز پست مدیریتی شرط مهم‌تری از داشتن تخصص در یک رشته ورزشی خاص است زیرا مدیر سیاسی و آشنا به ورزش قرار نیست سرمربی و یا بازیکن شود بلکه باید از نفوذ و ارتباطات خود برای بهتر شدن این عرصه بهره ببرد.

وی ادامه داد: سابقه مدیریتی در کارنامه فرد به‌خصوص اگر مدیر موفقی بوده باشد٬ عامل مثبتی است که در کنار آشنایی با زمینه و محدوده کاری ورزش می‌تواند نتیجه مطلوبی در پی داشته باشد حتی اگر آن فرد متخصص یک رشته خاص نباشد.

عضو هیئت رئیسه مجلس با تاکید بر ضرورت آشنایی مدیران با حوزه ورزش برای ورود به این زمینه تصریح کرد: سابقه و توان مدیریتی شرط اول است و یکی از ارکان آن آشنایی به حوزه مورد نظر است. بنابراین نمی‌توان به صورت مطلق درباره ورود افراد به این عرصه اظهار نظر کرد زیرا سیاه و سفید دیدن در این بحث‌ها اشتباه و احساسی است که مسائل دیگری را پشت پرده به همراه دارد.

نیازی به حضور من برای کاندیداتوری فدراسیون فوتبال نبود

وی درباره کاندیدا نشدن خود برای ریاست فدراسیون فوتبال توضیح داد: با توجه به حضور افراد متخصص و کارکشته دیگری همچون آقایان کفاشیان٬ تاج٬ عزیز محمدی و محمدحسین قریب٬ نیازی به حضور ندیدم.

عضو فراکسیون اصولگرایان درمورد برخی شائبه‌ها در مورد انتخابات فدراسیون فوتبال گفت: ما نگران بودیم پس از تغییر مقررات اساسنامه٬ اشکالاتی از طرف فیفا و ای.اف.بی اعلام شود که خوشبختانه با تایید فیفا این مساله رفع شد.

عدم ثبات مدیریتی به باشگاه‌ها صدمه می‌زند

عضو فراکسیون بهداشت مجلس با اشاره به استعفای برخی مدیران در باشگاه‌ها اضافه کرد: یکی از عواملی که به باشگاه‌ها صدمه زده٬ عدم ثبات مدیریتی بوده و یا انتخاب نامناسب مدیران بوده است؛‌ ضمن آنکه باید به افراد فرصت داد تا بتواند برنامه‌های خود را پیاده کند.

وی با بیان اینکه در کشور ما بر اساس برنامه‌ کار نمی‌شود٬ افزود: ما باید درباره برنامه‌ها صحبت کنیم و نه افراد تا مدیران نیز با ارائه برنامه کوتاه‌مدت٬ میان‌مدت و درازمدت٬ مورد ارزیابی قرار گیرند و پاسخگوی عملکرد خود باشند.

رضایی تاکید کرد: متاسفانه روزمرگی به عنوان یک عارضه بر فکر و ورزش ما حاکم شده است.

هوادارن تیم‌های مختلف برای حمایت از نماینده ایران در مسابقات خارجی بسیج شوند

وی با اشاره به بازی استقلال و الاتفاق عربستان٬ درباره وحدت طرفداران از نماینده کشورمان توضیح داد: هر تیم ایرانی فارغ از رنگ و شهر وقتی با کشورهای دیگر مسابقه دارد٬ نماینده ایران است و همه باید برای حمایت و پشتیبانی از او بسیج شوند زیرا ما از هویت٬ پرچم و نام ایران دفاع می‌کنیم.

عضو هیئت رئیسه مجلس اضافه کرد: بحث رقابت در فضای داخلی و به صورت دوستانه و در فضای خانواده مطرح است؛ بنابراین در بیرون از مرزهای کشور رقابت باید با کشور غریبه باشد و طرفداران آنها یکی خواهند شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet