آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
رئیس ستاد انتخابات کشور اعلام کرد:

برگزاری انتخابات مجلس نهم در 47 هزار شعبه اخذ رای

سرویس سیاسی
رئیس ستاد انتخابات کشور اعلام کرد: نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در بیش از 47 هزار شعبه اخذ رای در سراسر کشور برگزار می شود.
شنبه 29 بهمن 1390 ساعت 16:17
برگزاری انتخابات مجلس نهم در 47 هزار شعبه اخذ رای رئیس ستاد انتخابات کشور اعلام کرد: نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در بیش از 47 هزار شعبه اخذ رای در سراسر کشور برگزار می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/9118.jpg برگزاری,انتخابات,مجلس,نهم,در,47,هزار,شعبه,اخذ,رای Icana

به گزارش  خبرگزاری خانه ملت،  به نقل از واحد مرکزی خبر، سید صولت مرتضوی اعلام کرد: آخرین اقدام ستاد انتخابات کشور طبق جدول زمانبندی ، توزیع تعرفه ها و ملزومات عمومی روز رای گیری در استان هاست.

وی افزود: تعرفه ها، صندوق‌های آرا، مهرها و دیگر ملزوماتی که برای روز رای گیری ضروری است به اندازه لازم آماده شده و در اختیار ستادهای انتخابات استان ها قرار گرفته است.

مرتضوی گفت: بر اساس قانون ، شورای نگهبان موظف است به اعتراض داوطلبانی که به عناوین مختلف صلاحیتشان تایید نشده است در مدت 7 روز رسیدگی و نتایج آن را تا پایان روز اول اسفند به ستاد انتخابات کشور اعلام کند.

وی افزود: این ستاد نیز موظف است تا دوم اسفند فهرست داوطلبان تایید صلاحیت شده را به ستادهای انتخابات استان ها و فرمانداران مراکز حوزه های انتخابیه اعلام کند.

مرتضوی اضافه کرد: فرمانداران مراکز حوزه های انتخابیه نیز موظفند در فرصتی یک روزه تا سوم اسفند ، فهرست نامزدهای تایید صلاحیت شده را با استفاده از امکانات و رسانه های گروهی به ویژه از طریق آگهی منتشر کند.

وی گفت : نامزدهای تایید صلاحیت شده نیز از چهارم اسفند می توانند فعالیت‌های مجاز تبلیغاتی خود را در مهلتی هفت روزه آغاز کنند.

رئیس ستاد انتخابات کشور اظهارداشت: در دو استان خراسان رضوی و کردستان ، همزمان با برگزاری نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ، انتخابات میان دوره ای مجلس خبرگان رهبری نیز برپا می شود.

مرتضوی خاطرنشان کرد : انتخابات میان دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری در این استان‌ها در همان شعب انتخابات مجلس شورای اسلامی اما در صندوق‌های جدا برگزار می شود ./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000