خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1390/11/30 08:49:27
سرویس اقتصادی
جعفر قادری:

بار کج طرح خودانصرافی یارانه‌ها به مقصد نمی‌رسد

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات با انتقاد طرح خودانصرافی از دریافت یارانه گفت:کسی از دریافت یارانه انصراف نمی‌دهد چرا که حتی اگر کسی نیاز به این میزان از یارانه نقدی نداشته باشد ، باز هم یارانه را می‌گیرد و بعد به شخص دیگری می‌دهد.
بار کج طرح خودانصرافی یارانه‌ها به مقصد نمی‌رسد عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات با انتقاد طرح خودانصرافی از دریافت یارانه گفت:کسی از دریافت یارانه انصراف نمی‌دهد چرا که حتی اگر کسی نیاز به این میزان از یارانه نقدی نداشته باشد ، باز هم یارانه را می‌گیرد و بعد به شخص دیگری می‌دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/5775.jpg بار,کج,طرح,خودانصرافی,یارانه‌ها,به,مقصد,نمی‌رسد Icana

جعفر قادری در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت گفت: طرح خودانصرافی از دریافت یارانه  دور از منطق است و کاملا مشخص است که کسی از دریافت یارانه انصراف نمی‌دهد چرا که حتی اگر کسی نیاز به این میزان از یارانه نقدی نداشته باشد ، باز هم یارانه را  می‌گیرد و بعد به شخص دیگری می‌دهد.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که دولت باید منطق را بیش از پیش الگوی برنامه‌های اقتصادی خود قرار دهد افزود: طرح خود انصرافی فاقد ساز و کار منطقی برای اجرا است و قطعا بار کج طرح خودانصرافی یارانه‌ها به مقصد نمی‌رسد.

قادری با انتقاد از برنامه‌ریزی غلط دولت در آمارگیری اقشار پردرآمد افزود: تیم اقتصادی دولت باید مکانیسم مشخص و قابل قبولی را برای شناسایی خانوارهای پردرآمد  تدوین می‌کرد تا توزیع یارانه بر مبنای عدالت  باشد و اهداف حقیقی این قانون محقق شود.

وی ادامه داد:این تصور که کسی از دریافت یارانه انصراف می‌دهد غیر منطقی و دور از واقعیت است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet