خبرگزاری خانه ملت

پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1390/11/29 10:31:00
سرویس سیاسی
رئیس ستاد انتخابات کشور:

گزارشی از تخلفات تبلیغاتی به ما رسیده است

رییس ستاد انتخابات کشور تصریح کرد: نصب، انتشار و پخش هر بنر، تراکت، بروشور و مواردی از این دست که بخواهد داوطلبی را به مردم معرفی کند، در زمان غیر از تبلیغات رسمی و قانونی خلاف قانون است.
گزارشی از تخلفات تبلیغاتی به ما رسیده است رییس ستاد انتخابات کشور تصریح کرد: نصب، انتشار و پخش هر بنر، تراکت، بروشور و مواردی از این دست که بخواهد داوطلبی را به مردم معرفی کند، در زمان غیر از تبلیغات رسمی و قانونی خلاف قانون است. https://cdn.icana.ir/d/019/15414.jpg گزارشی,از,تخلفات,تبلیغاتی,به,ما,رسیده,است Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت، به نقل از خبرگزاری ایسنا، حسنعلی نوری، رئیس ستاد انتخابات کشور اظهارکرد: هرتشکل، حزب، گروه و یا جبهه‌ای که بخواهد از هم‌اکنون برای کاندیدای مورد نظرش تبلیغاتی انجام دهد و این تبلیغات را به صورت بنر، تراکت، بروشور و مواردی از این دست در سطح کشور پخش کند، کار غیرقانونی انجام داده است.

وی گفت: اما اگر در یک بنر تنها نام جبهه و ائتلاف باشد، مشکلی نیست و هر تبلیغی که داوطلبی را به مردم معرفی کند، مشکل دارد.

رییس ستاد انتخابات کشور همچنین تاکید کرد: تبلیغاتی که مشارکت مردم در انتخابات، اهمیت انتخابات و مواردی از این دست را مورد توجه قرار می‌دهد، در حال حاضر اشکالی ندارد.

نوری همچنین تاکید کرد: برگزاری مراسم‌های شام تبلیغاتی و یا دادن هدیه به مردم برای کسب رای در یک مجمع و فضای عمومی خلاف قانون است.

وی در ادامه با بیان این‌که تاکنون گزارشاتی از تخلفات در این راستا داشته‌ایم، گفت: به خاطیان به نحو مقتضی تذکر داده شده است و اگر این موارد ادامه پیدا کند، برخورد جدی و قضایی با خاطیان انجام خواهد شد.

رییس ستاد انتخابات کشور تاکید کرد: در قوه قضاییه هم در این بحث ستادی تشکیل شده که وظیفه خود را به نحو احسن انجام خواهد داد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet