خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1390/11/30 11:42:06
سرویس سیاسی
سروری درباره اخراج منافقین از پادگان اشرف:

رأفت و بخشش نظام اسلامی در انتظار فریب خوردگان منافقین

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه منافقین مدت‌هاست که تاریخ مصرفشان به پایان رسیده است، گفت: اخراج منافقین از پادگان اشرف به معنای پایان عمر سیاست‌های ضد ایرانی منطقه ای آمریکاست.
رأفت و بخشش نظام اسلامی در انتظار فریب خوردگان منافقین عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه منافقین مدت‌هاست که تاریخ مصرفشان به پایان رسیده است، گفت: اخراج منافقین از پادگان اشرف به معنای پایان عمر سیاست‌های ضد ایرانی منطقه ای آمریکاست. https://cdn.icana.ir/d/019/2993.jpg رأفت,و,بخشش,نظام,اسلامی,در,انتظار,فریب,خوردگان,منافقین Icana

پرویز سروری در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت با اشاره به اخراج گروهک تروریستی منافقین از اردوگاه اشرف با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران از مدت ها قبل سیاست خود را در این مورد اعلام کرده است، گفت: قطعأ موضع ایران در قبال ساکنان اردوگاه اشرف موضع رحمت و گذشت است و ایران اعلام کرده در مورد کسانی که سال ها با دشمنی علیه ملت ما حرکت کرده اند با گذشت برخورد خواهد کرد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: همچنین از نظر ایران فریب خوردگان این اردوگاه می توانند رفتار خود را جبران کرده و به آغوش خانواده خود بازگردند و جمهوری اسلامی ایران با حداکثر گذشت و بخشش با آنها رفتار خواهد کرد.

وی، ادامه داد: عده بسیار معدودی که دست آنها به خون ملت ایران آغشته شده و پرونده آنها از جنایت‌هایی که علیه ما داشته اند سیاه است باید به محاکم قضایی سپرده شوند اما در مورد دیگران با کمال گذشت و رأفت اسلامی برخورد خواهد شد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: سرکردگان گروهک تروریستی منافقین که از این موضوع به شدت وحشت زده شده بودند ، به جو سازی و ایجاد فضای ناامن برای کسانی که قصد بازگشت به ایران را داشتند رو آوردند و چنین القا کردند که اگر هر یک از ساکنان اردوگاه اشرف به ایران بازگردند شکنجه خواهند شد.

وی ادامه داد: مجرمین اصلی گروهک تروریستی منافقین همچنین تلاش کردند ذهن افرادی که به فکر بازگشت به ایران بودند را منحرف کنند اما سند گویای صداقت جمهوری اسلامی ایران کسانی هستند که به آغوش خانواده های خود بازگشتند و همچنین سند گویای دیگر این قضیه خانواده هایی هستند که شاید ماه هاست در مقابل پادگان اشرف تردد می کردند و فرزندانشان را می خواستند.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس هشتم، تصریح کرد: ما باید از امکاناتی که در اختیار داریم به ویژه از اقدامات مجازی استفاده کرده و موضع رأفت جمهوری اسلامی ایران را رسماً به گوش افرادی که امروز از پادگان اشرف خارج شده و در مکان های دیگر جمع شده اند برسانیم که و همچنین در کنار این اقدام باید سیستم حقوقی تعبیه شود که خانواده ها بتوانند علیه کسانی که به طور غیر قانونی افراد را مجبور به اقامت در اردوگاه های منافقین کردند اقامه دعوا کنند.

سروری با بیان اینکه نظام سلطه که خود را سردمدار مبارزه با تروریسم می داند این تروریست ها و جنایتکاران را در پناه خود قرار داده و اجازه بازگشت به فریب خوردگان را به کشورشان نمی دهد، گفت: اکثریت مطلق ساکنان اردوگاه اشرف کسانی هستند که امکان استفاده از رأفت و بخشش نظام اسلامی را دارند و تعداد معدودی نیز هستند که باید برای بررسی جنایاتشان مسترد و به دادگاه سپرده شوند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه منافقین مدت هاست که تاریخ مصرفشان به پایان رسیده است گفت: اخراج آنها از پادگان اشرف به معنای پایان عمر سیاست های ضد ایرانی منطقه ای آمریکاست؛ آمریکایی ها هر روز شاهد یک شکست در کارنامه سیاه شان هستند انقلاب هایی که امروز در منطقه صورت می گیرد و حرکت های مخالف با سیاست های آمریکا گویای این مطلب است.

وی ادامه داد: سیاست تقویت منافقین و حمایت از آنها و سازمان دهی و تجهیز این تروریست ها برای انجام اقدامات تروریستی در داخل ایران و تخریب علیه جمهوری اسلامی ایران امروز به در به دری و دریوزگی خود آمریکا رسیده است و آنها تقریباً به استیصال مطلق رسیده اند که چه کنند.

سروری افزود: این سند گویایی است برای کسانی که به آمریکا تکیه می کنند؛ آنها باید بدانند که دیگر آمریکا نمی تواند تکیه گاه امنی برای آنها محسوب شود. کسانی که در جهت خلاف مصالح ملت شان حرکت می کنند باید بدانند این پایانی بر سیاست های منطقه ای ضد ایرانی آمریکاست.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: آمریکایی که در عراق حضور نظامی پیدا کرد امروز از موضع ضعف مجبور است منافقین را به عنوان ابزار دست خود از عراق خارج کند و به دنبال کشوری باشد که چند روزی به آنها اجازه اقامت دهد.

روز گذشته در نخستین مرحله ، 400 نفر از منافقین اردوگاه اشرف را ترک کردند.‌ قرار است بقیه این گروهک تا دو ماه آینده از این اردوگاه اخراج شوند. منافقین اخراج شده به طور موقت به پادگان لیبرتی جنب فرودگاه بغداد منتقل شدند. براساس اعلام دولت عراق؛ منافقین تا پایان اردیبهشت سال آینده مهلت دارند  ‌خاک عراق را برای همیشه ترک کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet