هدر موبایل
1390/11/30 13:46:02
سرویس اقتصادی
عضو هیئت رئیسه کمسیون صنایع و معادن مجلس:

بخش خصوصی در آستانه عید، خواب شب را از کارکنان مخابرات گرفته است

عضو هیئت رئیسه کمسیون صنایع و معادن مجلس گفت: پس از واگذاری مخابرات، بخش خصوصی با تعدیل گسترده کارکنان خود خواب شب را از نیروهای خود در آستانه سال نو گرفته است.
بخش خصوصی در آستانه عید، خواب شب را از کارکنان مخابرات گرفته است عضو هیئت رئیسه کمسیون صنایع و معادن مجلس گفت: پس از واگذاری مخابرات، بخش خصوصی با تعدیل گسترده کارکنان خود خواب شب را از نیروهای خود در آستانه سال نو گرفته است. https://cdn.icana.ir/d/019/3107.jpg بخش,خصوصی,در,آستانه,عید،,خواب,شب,را,از,کارکنان,مخابرات,گرفته,است Icana

سیدشریف حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت تصریح کرد: پس از این که شرکت مخابرات به بخش خصوصی واگذار شد، نظارت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بر عملکرد بخش اجرایی از بین رفت.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی افزود: در شرایط کنونی نظارت وزارت ارتباطات ضمانت اجرایی ندارد و این وزارت خانه توان تحمیل گفته‌های خود به بخش خصوصی را ندارد.

وی با بیان این که بخش خصوصی فقط و فقط به فکر افزایش سوددهی است، ادامه داد: در چنین شرایطی حمایت از نیروی انسانی با سابقه و قوت قلب به آنان ضرورت دارد که متاسفانه خلاف جهت آن عمل می‌شود.

حسینی نبود ثبات کاری در مخابرات را موجب نگرانی کارکنان برشمرد و گفت: متأسفانه نبود ثبات کاری موجب شده است کارکنان بخش خصوصی مخابرات به طور مداوم با نمایندگانشان در مجلس در ارتباط باشند و نگرانی خود را با ما مطرح کنند.

 

ضعف قانونی دست وزیر را بسته است

وی با یادآوری این مسئله که با رضا تقی‌پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در این باره نشست‌های متعددی برگزاری کرده است، افزود: طبق گفته وزیر نقص قانونی موجب شده است وزارت ارتباطات نتواند نظارت مناسبی بر عملکرد بخش خصوصی مخابرات داشته باشد و از تعدیل نیروها جلوگیری کند.

 

مجلس وارد عمل می‌شود

این عضو هیئت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس هشتم تأکید کرد: مجلس برای تعریف پل ارتباط وزیر با بخش خصوصی وارد عمل می‌شود و با اصلاح یا تدوین قوانینی درباره بحث امنیت و ثبات کاری و رابطه با بخش خصوصی مخابرات با وزارت‌خانه ارتباطات قانون مصوب می‌کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet