هدر موبایل
1390/11/30 13:36:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
فاطمه رهبر:

طیف‌های اصولگرا با یکدیگر مبانی مشترک دارند

یک نماینده اصولگرای مجلس،با بیان این‌که تمام طیف‌ها در میان اصولگرایان،با یکدیگر مبانی مشترک دارند،گفت:از لحاظ سلیقه،گفتمان و یا نوع نگرش به مسائل گاه اختلاف سلیقه‌هایی وجود دارد که طبیعتا اختلاف سلیقه‌ها باعث شده که افراد در برخی گروه‌ها تمرکز بیشتری داشته باشند.
طیف‌های اصولگرا با یکدیگر مبانی مشترک دارند یک نماینده اصولگرای مجلس،با بیان این‌که تمام طیف‌ها در میان اصولگرایان،با یکدیگر مبانی مشترک دارند،گفت:از لحاظ سلیقه،گفتمان و یا نوع نگرش به مسائل گاه اختلاف سلیقه‌هایی وجود دارد که طبیعتا اختلاف سلیقه‌ها باعث شده که افراد در برخی گروه‌ها تمرکز بیشتری داشته باشند. https://cdn.icana.ir/d/019/3196.jpg طیف‌های,اصولگرا,با,یکدیگر,مبانی,مشترک,دارند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛فاطمه رهبر،با اشاره به این‌که تمام کاندیداهایی که از سوی شورای نگهبان تایید صلاحیت شده‌اند، اصول اولیه را دارا بوده و برای رقابت و خدمت به مردم آماده هستند، به ایسنا گفت:موضوعاتی چون اسلام،جمهوری اسلامی، قانون اساسی، سیره حضرت امام (ره) و ولایت فقیه از اصول اولیه منشور اصولگرایی است.

عضوفراکسیون اصولگرایان مجلس،با اشاره به شاخصه‌های جبهه متحد اصولگرایان گفت: شجاعت، دفاع از ارزش‌های اسلامی،پایبندی به مبانی انقلاب اسلامی، التزام عملی به ولایت فقیه، فصل‌الخطاب قرار دادن فرمایشات مقام معظم رهبری،پرهیز از تجمل‌گرایی، مبارزه با فساد و ... از مهمترین شاخصه‌های جبهه متحد اصولگرایان به شمار می‌رود.

رهبر افزود:با توجه به تهدیدها،تحریم‌ها و مشکلاتی که پس از پیروزی انقلاب اسلامی،استکبار جهانی برای ما ایجاد می‌کند باید نمایندگانی به مجلس راه یابند که دشمن‌شناس، استکبار ستیز و استقلال‌طلب باشند و موضع‌گیری صریحی نسبت به جریان‌های مختلف از جمله جریان فتنه و برخی جریانات خاص داشته باشند.

وی تاکید کرد:‌ بنابراین موارد مذکور از مهم‌ترین شاخصه‌هایی بود که منشور اصولگرایی آن‌ها را تعریف کرده و براساس آن نامزدهای خود را انتخاب و لیست 30 نفره‌ای را تشکیل داده است.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس،با اشاره به ملاک‌ها و معیارهای انتخاب کاندیداها در لیست‌های انتخاباتی اظهار داشت:معتقدم همه به دنبال یکسری ملاک‌ و معیار هستند که آن اعتقاد و التزام عملی به اسلام، ولایت فقیه، سیره و آرمان‌های امام (ره)، خدمتگذاری به مردم و وجهه مردمی داشتن بوده است.

به گفته وی، البته این شاخصه‌ها شامل بسیاری از افراد می‌شود اما با توجه به اینکه هر لیست مجبور به ارائه لیستی 30 نفره برای نشستن بر سی کرسی نمایندگان تهران است،لذا جریانات سیاسی ناگزیر هستند که از میان تعداد کثیری، 30 نفر را انتخاب و معرفی کنند.

نماینده مردم تهران خاطرنشان کرد:فهرست منتشرشده ازسوی جبهه متحد اصولگرایان بدین معنی نیست که شخص دیگری دراین حیطه وجود نداشته است؛بلکه افراد بسیاری هستند که دارای شاخصه‌های مثبت بوده اما به دلیل محدودیت معرفی در لیست نتوانستند به رقابت بپردازند و در لیست‌های دیگری قرار گرفتند.

وی ابراز امیدواری کرد که رقابتی سالم، پرشور وهمراه با مشارکت حداکثری را در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی شاهد باشیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet