پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1390/11/30 17:54:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی:

آمریکا باید هشدار ایران را درباره دخالت نظامی در سوریه جدی بگیرد

حجت‌الاسلام ابراهیمی با بیان اینکه "در صورت اشتباه استراتژیک آمریکا در سوریه، احتمال پاسخ کوبنده ایران،روسیه و چند کشور دیگر به آمریکا محتمل است،گفت که حضور ناوگروه ایران و روسیه در سواحل سوریه پیام روشنی به ماجراجوی احتمالی آمریکا دارد.
آمریکا باید هشدار ایران را درباره دخالت نظامی در سوریه جدی بگیرد حجت‌الاسلام ابراهیمی با بیان اینکه "در صورت اشتباه استراتژیک آمریکا در سوریه، احتمال پاسخ کوبنده ایران،روسیه و چند کشور دیگر به آمریکا محتمل است،گفت که حضور ناوگروه ایران و روسیه در سواحل سوریه پیام روشنی به ماجراجوی احتمالی آمریکا دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/3076.jpg آمریکا,باید,هشدار,ایران,را,درباره,دخالت,نظامی,در,سوریه,جدی,بگیرد Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛حجت‌الاسلام حسین ابراهیمی نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به انتشار خبری مبنی بر پرواز هواپیماهای جاسوسی آمریکا بر آسمان سوریه، به فارس گفت:تجاوز هواپیماهای جاسوسی آمریکا به حریم سوریه نتیجه‌ای جز همبستگی بیشتر مردم سوریه نخواهد داشت لذا امیدواریم آمریکایی‌ها به دنبال ماجراجویی نظامی در منطقه نباشند.

وی با بیان اینکه مردم سوریه خواهان حل مشکلات کشورشان در داخل دارند، افزود: مردم سوریه با هرگونه دخالت خارجی در امور داخلی کشورشان مخالف هستند اما آمریکا با تجهیز کردن گروه‌های مخالف دولت، به دنبال ضربه به محور مقاومت در منطقه و تحت تاثیر قرار دادن بیداری اسلامی در کشورهای منظقه است.

ابراهیمی با تاکید بر اینکه "آمریکا باید هشدار ایران را درباره هرگونه دخالت نظامی در سوریه جدی بگیرد"، به پهلو گرفتن ناوگروه نیروی دریای ارتش ایران سواحل سوریه اشاره کرد و گفت: در صورت اشتباه استراتژیک آمریکا در سوریه، احتمال پاسخ کوبنده ایران، روسیه و چند کشور دیگر به آمریکا محتمل است.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در پایان حضور ناوگروه ارتش ایران و روسیه در سواحل سوریه را پیام معنادار و هشدار صریح این 2 کشور به آمریکا توصیف کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet