خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1390/12/01 11:08:11
سرویس اقتصادی
آغاز به کار رایتل در فضای ارتباطات کشور، قیمت‌ها را کاهش و کیفیت را افزایش می‌دهد

شریف حسینی: اپراتور سوم فضای ارتباطی کشور را رقابتی می‌‍‌کند

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان این که حضور اپراتور سوم (رایتل) در فضای ارتباطی کشور موجب رقابتی شدن فضای ارتباطی می‌شود، کاهش قیمت‌ها و افزایش کیفیت‌ها را از مزیت‌های حضور اپراتور سوم برشمرد.
شریف حسینی: اپراتور سوم فضای ارتباطی کشور را رقابتی می‌‍‌کند عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان این که حضور اپراتور سوم (رایتل) در فضای ارتباطی کشور موجب رقابتی شدن فضای ارتباطی می‌شود، کاهش قیمت‌ها و افزایش کیفیت‌ها را از مزیت‌های حضور اپراتور سوم برشمرد. https://cdn.icana.ir/d/019/13228.jpg شریف,حسینی:,اپراتور,سوم,فضای,ارتباطی,کشور,را,رقابتی,می‌‍‌کند Icana

سیدشریف حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت گفت: با توجه به پیشرفت پر سرعت توسعه ارتباطات در جهان، نیاز به توسعه فضاهای ارتباطی در کشور ضرورت دارد.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی افزود: حضور اپراتور سوم در فضای ارتباطی کشور می‌تواند به رقابتی شدن فضای ارتباطی حاکم در جامعه کمک کند.

وی با بیان این که وزارت ارتباطات عزم جدی برای رقابتی کردن فضای ارتباطات کشور دارد، ادامه داد: رقابتی شدن فضای ارتباطی کشور به افزایش کیفیت اپراتورها کمک می‌کند.

حسینی یادآور شد: فضای رقابتی کشور برای جذب حداکثری مشتری کمک می‌کند و موجب کاهش قیمت‎ها می‌شود.

این عضو هیئت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس تنوع در ارائه خدمات دیگر مزیت اضافه شدن اپراتور سوم (رایتل) را به فضای ارتباطی کشور خواند.

 

 سیم کارتهای اپراتور سوم، شماره های دائمی با پیش شماره های 092030 و 092033 قابل انتخاب است ولی متقاضیان سیم کارتهای دیتا نمی‌توانند شماره مورد نظر خود را انتخاب کنند.

نرخ سیم کارتهای دائمی رایتل 120 هزار و سیم کارتهای دیتای آن 20 هزار تومان در نظر گرفته شده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet