هدر موبایل
1390/11/30 14:42:57
سرویس سیاسی
از سوی وزیر کشور؛

زمان آغاز و پایان تبلیغات انتخابات مجلس نهم اعلام شد

وزیر کشور در اعلام زمان آغاز و پایان تبلیغات انتخابات مجلس نهم، گفت: زمان تبلیغات انتخابات مجلس نهم از ۴ اسفند شروع می شود و تا پایان دهم اسفندماه ادامه دارد.
زمان آغاز و پایان تبلیغات انتخابات مجلس نهم اعلام شد وزیر کشور در اعلام زمان آغاز و پایان تبلیغات انتخابات مجلس نهم، گفت: زمان تبلیغات انتخابات مجلس نهم از 4 اسفند شروع می شود و تا پایان دهم اسفندماه ادامه دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/1473.jpg زمان,آغاز,و,پایان,تبلیغات,انتخابات,مجلس,نهم,اعلام,شد Icana

به گزارش خانه ملت به نقل از مهر، مصطفی محمد نجار صبح امروز یکشنبه در پنجمین نشست فصلی مدیران کل دفاتر امور زنان و خانواده سراسر کشور، حضور دهها میلیونی مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال را مایه بهت و ناامیدی در اردوگاه دشمن دانست و گفت: در بیش از یک هزار شهر، بخش و شهرستان و همچنین برای اولین بار در 4 هزار روستا مردم برای راهپیمایی در سی و سومین سالگرد پیروزی جمهوری اسلامی به صحنه آمدند. مردم در 22 بهمن امسال آب سردی بر پیکر نحیف و سخیف دشمنان انقلاب ریختند اما دشمن جاهل و نادان عبرت نمی گیرد و سمت و سوی تمام قوای خود را به سمت کاهش حضور مردم در انتخابات مجلس نهم گرفته است.

وزیر کشور با بیان اینکه مردم در 12 اسفند حضوری دشمن شکن و متراکم تر از گذشته در پای صندوق های رای حاضر خواهند شد، گفت: مردم با حضور انبوه تر خود در انتخابات مجلس نهم بار دیگر جهانیان را مبهوت می کنند. دشمنان هم به هر شیوه ای متوسل شده اند تا مردم را از صحنه به در کنند. آنها با راه اندازی جنگ روانی در قالب سناریوهای تبلیغاتی با هدف ناامید کردن مردم به دنبال عدم حضور مردم در صحنه هستند و دارند تبلیغات و هزینه های زیادی را در رسانه های خود انجام می دهند تا مردم ایران را مایوس و دچار تردید کنند لذا این روزها حساس است چون نقطه اقتدار ملت ایران حضور آنها در صحنه است.

محمد نجار از مدیران کل دفاتر امور زنان و خانواده در سراسر کشور خواستار شد تا همه تلاش ها در این ایام بر بسترسازی و زمینه سازی برای حضور حداکثری مردم متمرکز شود و گفت: در فصل انتخاباتی که دشمن همه تلاش خود را می کند تا شاید درصدی از حضور مردم کم شود شما هم از همه ظرفیت های استانی و ظرفیت های خانواده ها در جهت حضور گسترده در انتخابات استفاده کنید. البته کاری نداریم که چه کسی داخل مجلس می شود ولی وظیفه مان این است که حتما به حضور گسترده کمک کنیم و اجرای قانون را رعایت کنیم. باید مر قانون اجرا شود و هیچکس حق ندارد خلاف قانون چه در امور اجرایی و چه در تبلیغات انجام دهد.

وزیر کشور مدیریت دولت را مدیریتی آگاهانه نامید و با اشاره به تلاش دشمن برای ناکارآمد جلوه دادن دولت و نظام اسلامی گفت: تشدید تحریم های بی اثر، عزم و اراده ملت ایران را بالاتر می برد.

وی در تشریح راهبردهای اساسی در انتخابات مجلس نهم گفت: دو راهبرد اساسی در انتخابات این است که بستری فراهم شود تا منجر به یک انتخابات باشکوه، قانونمند و رقابتی با حضور گسترده مردم باشد و حضور نسبت به قبل گسترده تر هم بشود. تاکنون 4 انتخابات در دولت های نهم و دهم برگزار شده و در هر 4 مورد شاهد افزایش مشارکت بوده ایم.

محمد نجار با بیان اینکه تاکنون 29 انتخابات در جمهوری اسلامی برگزار شده است، یادآور شد: انتخابات مجلس نهم در واقع سی امین انتخاباتی است که در جمهوری اسلامی برگزار می شود لذا با استفاده از تجربیات گذشته باید این انتخابات را بهتر از گذشته برگزار کنیم همچنین از سال گذشته بسترهای لازم برای برگزاری یک انتخابات باشکوه فراهم شده است.

وی در اعلام زمان آغاز و پایان تبلیغات انتخابات مجلس نهم گفت: زمان تبلیغات انتخابات مجلس نهم از 4 اسفند شروع می شود و تا پایان دهم اسفندماه ادامه دارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet