هدر موبایل
1390/11/30 15:04:15
سرویس سیاسی
نماینده حزب‌الله در پارلمان لبنان:

علاقه‌مندان به لبنان باید به برقراری ثبات در سوریه کمک کنند

نماینده پارلمان لبنان در سخنانی تاکید کرد کسانی که به لبنان علاقه‌مند هستند باید به بهتر شدن شرایط در سوریه و بازگرداندن ثبات به این کشور کمک کنند.
علاقه‌مندان به لبنان باید به برقراری ثبات در سوریه کمک کنند نماینده پارلمان لبنان در سخنانی تاکید کرد کسانی که به لبنان علاقه‌مند هستند باید به بهتر شدن شرایط در سوریه و بازگرداندن ثبات به این کشور کمک کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/15473.jpg علاقه‌مندان,به,لبنان,باید,به,برقراری,ثبات,در,سوریه,کمک,کنند Icana

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری خانه ملت به نقل از آسوشیتدپرس، «نوواف الموسوی» نماینده پارلمان و از اعضای مقاومت اسلامی لبنان تاکید کرد مواضع حزب‌الله لبنان در قبال حوادث اخیر سوریه نخست بر اساس نگرانی‌ها درباره حفاظت از مردم لبنان اتخاذ شده است.

وی در ادامه افزود بر این اساس و طبق تعهداتی که ما به مقاومت لبنان داریم، لبنان باید اتحاد و همبستگی و استقلال خود را در قبال هرگونه تجاوز و دست‌اندازی رژیم‌صهیونیستی و کشورهای غربی به کشور لبنان حفظ کند.

موسوی گفت مردم لبنان مدیون حزب‌الله هستند زیرا حزب‌الله امنیت کشور و مردم را تامین کرده است و اگر مقاومت اسلامی لبنان نبود جنگ‌های پیاپی میان لبنان و رژیم‌صهیونیستی به راه می‌افتاد.

سوریه طی چند ماه اخیر شاهد ناآرامی‌های گسترده‌ای از سوی کسانی که دولت سوریه آنها را«گروه‌های تروریستی» خوانده است، است.

درگیری‌های خونین میان نیروهای دولتی و گروه‌های تروریستی تاکنون صدها کشته و زخمی بر جای گذاشته است.

در این بین کشورهای غربی و عربی با استفاده از شرایط موجود در سوریه پیشنهادات خود را در شورای امنیت سازمان ملل متحد مطرح کردند که با وتوی چین و روسه همراه بود.

دولت سوریه همواره مواضع ضد رژیم صهیونیستی اتخاذ می‌کرده است و غرب در نظر دارد با دخالت نظامی در این کشور شرایط را به نفع رژیم صهیونیستی تغییر دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet