هدر موبایل
1390/11/30 17:23:47
سرویس سیاسی

پیام تبریک علی لاریجانی به مناسبت قهرمانی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی

رئیس مجلس شورای اسلامی در پیام تبریکی، قهرمانی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی را نشانگر اقتدار جوانان جمهوری اسلامی ایران دانست.
پیام تبریک علی لاریجانی به مناسبت قهرمانی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی رئیس مجلس شورای اسلامی در پیام تبریکی، قهرمانی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی را نشانگر اقتدار جوانان جمهوری اسلامی ایران دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/13866.jpg پیام,تبریک,علی,لاریجانی,به,مناسبت,قهرمانی,تیم‌های,ملی,کشتی,آزاد,و,فرنگی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت علی لاریجانی در پیامی قهرمانی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی را تبریک گفت. 

متن پیام رئیس مجلس شورای اسلامی به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

کسب مقام قهرمانی تیم‌های کشتی آزاد و فرنگی در رقابت‌های بزرگسالان مردان آسیا که نشانگر اقتدار جوانان جمهوری اسلامی ایران است، موجب خوشحالی و مباهات گردید.

این اولین بار نیست که قاره کهن آسیا و نیز مردم جهان نظاره‌گر تلاش و غیرت مردان و جوانان کشورمان شده‌اند و این عزیزان غرورآفرین ثابت کرده‌اند که در همه صحنه‌ها و عرصه‌ها و در هر رقابتی دلاورانه و با رشادت و با استعانت از مدد الهی پیروز و سربلند خواهند بود.

اینجانب از سوی خود و نمایندگان مجلس شورای اسلامی کسب این موفقیت‌های درخشان را به سرپرستان، مربیان، قهرمانان و سایر ورزشکاران رشته کشتی تبریک گفته و موفقیت جوانان کشورمان را از خداوند متعال خواستارم.

علی لاریجانی

رئیس مجلس شورای اسلامی

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet